Катерина Бех все ще може потрапити в заявку на чемпіонат світу з біатлону

Катерина Бех все ще може потрапити в заявку на чемпіонат світу з біатлону

ЗМІ
Катерина Бех все ще може потрапити в заявку на чемпіонат світу з біатлону Дмитро Євенко

Поки що вона індивідуально готується в Австрії.

Катерина Бех все ще може потрапити до заявки збірної України на чемпіонат світу з біатлону. Про це повідомляє XSPORT з посиланням на власні джерела.

За інформацію джерела, Бех не повернулася разом з іншими учасниками чемпіонату Європи до України для підготовки до лютневих етапів Кубка IBU. Замість цього біатлоністка займається підготовкою у австрійському Рамзау, причому це рішення тренерський штаб збірної прийняв в останній день змагань на чемпіонаті Європи у Польщі.

Включити Бех до складу жіночої збірної України на чемпіонат світу головний тренер команди Юрай Санітра може безпосередьо перед стартом турніру. XSPORT повідомляє, що Бех можуть запросити на контрольне тренування, яке відбудеться у жінок, після чого буде прийняте остаточне рішення щодо складу на гонки чемпіонату світу.

Читайте також: Зміна тренера жіночої збірної України? Бринзак не виключив такий варіант, Санітра про нього не знав

Поки що ж у оголошеному складі збірної України шість біатлоністок. У особистих гонках українська команда може виставити не більше чотирьох спортсменок.

Саме можливою відсутністю стартів для Бех Юрай Санітра мотивував рішення не включати її до складу збірної України на ЧС-2021. Він відзначав, що Бех "краще мати більше стартів" за рахунок двох етапів Кубка IBU,Відбудеться п'ять особистих гонок аніж "пробігти 1-2 гонки на чемпіонаті світу".

Читайте також: Склад збірної України на чемпіонат світу з біатлону

При цьому головний тренер жіночої збірної України наголошував, що у нього були питання з приводу Анастасії Меркушиної та Віти Семеренко, особливо через їх виступ в змішаних естафетах. Однак на відміну від Бех, обидві біатлоністки потрапили до заявки жіночої команди.

Що відомо

  • Катерина Бех у цьому сезоні пробігла 5 особистих гонок на етапах Кубку світу. У Контіолахті вона стала 64-ю (індивідуальна гонка) та 63-ю (спринт), у Гохфільцені - 59-ю (спринт) та 52-ю (гонка переслідування), а у Обергофі - 62-ю у спринті.
  • На чемпіонаті Європи з біатлону Бех двічі займала дев'яте місце (індивідуальна гонка та гонка переслідування), у спринті вона фінішувала 29-ю.
  • Чемпіонат світу з біатлону відбудеться у словенській Поклюці з 10 по 21 лютого.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт