Німеччина оголосила склад на чемпіонат світу з біатлону

Німеччина оголосила склад на чемпіонат світу з біатлону AP

До заявки потрапив і Йоганнес Кюн, який до цього біг на чемпіонаті Європи.

Збірна Німеччини з біатлону оголосила склад чоловічої та жіночої команд з біатлону.

На змагання, що відбудуться у словенській Поклюці, Німеччина відправить 10 біатлоністів, по 5 представників у чоловічій та жіночій командах. У кожній особистій гонці німецька команда зможе випустити по чотири біатлоністи, тобто у заявці збірної також один запасний.

У чоловічу команду Німеччини потрапив і Йоганнес Кюн, який минулого тижня брав участь на чемпіонаті Європи. На турнірі у Польщі 29-річний біатлоніст здобув бронзу у спринтерській гонці.

Склад збірної Німеччини з біатлону

• жінки: Маррен Хаммершмідт, Деніз Геррманн, Яніна Хеттіх, Ванесса Гінц, Франціска Пройс
  • чоловіки: Бенедікт Долль, Йоганнес Кюн, Ерік Лессер, Арнд Пайффер, Роман Різ

У цьому сезоні німецькі біатлоністи шість разів підіймалися на подіум в особистих гонках (Арнд Пайффер, Ерік Лессер, Франциска Пройсс та Деніз Германн). Єдину особисту перемогу здобув Арнд Пайффер в мас-старті в Гохфільцені.

У чотирьох чоловічих естафетах німці двічі здобули "бронзу", а в жіночих - були на першому, другому та третьому місцях. І до чемпіонату світу підходять у статусі лідера естафетного заліку жіночих естафет.

Чемпіонат світу з біатлону відбудеться з 10 по 21 лютого.

Раніше головний тренер чоловічої та жіночої збірних України Юрай Санітра повідомив "Суспільне спорт" склад команди на чемпіонат світу-2021. У склад збірної потрапили 11 біатлоністів.

Розклад чемпіонату світу з біатлону–2021. Поклюка, Словенія

• Середа, 10 лютого, 16:00. Змішана естафета
  • П'ятниця, 12 лютого, 15:30. Чоловіки, спринт (10 км)
  • Субота, 13 лютого, 15:30. Жінки, спринт (7,5 км)
  • Неділя, 14 лютого, 14:15. Чоловіки, гонка переслідування (12,5 км)
  • Неділя, 14 лютого, 16:30. Жінки, гонка переслідування (10 км)
  • Вівторок, 16 лютого, 13:05. Жінки, індивідуальна гонка (15 км)
  • Середа, 17 лютого, 15:30. Чоловіки, індивідуальна гонка (20 км)
  • Четвер, 18 лютого, 16:15. Одиночна змішана естафета
  • Субота, 20 лютого, 12:45. Жінки, естафета (4х6 км)
  • Субота,. 20 лютого, 16:00. Чоловіки, естафета (4х7,5 км)
  • Неділя, 21 лютого, 13:30. Жінки, мас-старт (12,5 км)
  • Неділя, 21 лютого, 15:15. Чоловіки, мас-старт (15 км)

• на минулому чемпіонаті світі з біатлону збірна Німеччини здобула 5 медалей, з яких 4 срібні та 1 бронзова
  • переможцем чемпіонату світу-2020 стала Норвегія, яка виграла 11 медалей (6 - золотих)
ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start