Івано-Франківський аеропорт може припинити приймати літаки

Івано-Франківський аеропорт може припинити приймати літаки

Івано-Франківський аеропорт може припинити приймати літаки
Фото: Vladimir Shylov

З першого листопада Івано-Франківський аеропорт може припинити приймати літаки. Про це під час онлайн-звернення повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Суспільне Карпати.

За словами Руслана Марцінківа, до нього звернулися представники колективу авіадиспетчерів та інженерно-технічного персоналу Івано-Франківської служби обслуговування повітряного руху державного підприємства "Украерорух". 

Вони повідомили, що з першого листопада працівників можуть звільнити. Як наслідок, це призведе до припинення руху авіатранспорту в аеропорту.

“Прикро про це говорити, але є загроза того, що цього року наш аеропорт може перестати приймати літаки. Це великий виклик для Франківська”, – каже міський голова.

Також під час звернення він закликав президента та прем’єр-міністра втрутитися в цю ситуацію. 

“Попри те, що в аеропорту не все так гладко, але повністю припинення польотів призведе до колапсу нашої економічної ситуації. Вважаю, що аеропорт має бути пріоритетом для держави. Треба спільними зусиллями відновлювати його“, – сказав Руслан Марцінків. 

До слова, голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук зазначив, що одним із напрямків його роботи на посаді буде модернізація аеропорту. Про це він заявив 16-го грудня на засіданні Кабінету Міністрів України, на якому чиновник представляв свою програму.

На початок