Тернопільська "Нива" поступається в першому товариському матчі

Тернопільська "Нива" поступається в першому товариському матчі ФК "Нива" Тернопіль

Перший контрольний матч на першому тренувальному зборі ФК "Нива" завершив поразкою від "Карпат". Гра завершилась з рахунком 3:1. Матч відбувся на львівському стадіоні "Школяр". Про це повідомив головний тренер команди Ігор Білан.

За його словами, команда зіграла двома складами. У першому таймі на поле вийшли гравці, які мають контракти із клубом. У першому таймі лише зіграв потенційний кандидат Ярослав Кінаш. Він відпасував на Проціва, той зробив подачу на Андрія Різника, а він переправив м'яч у дальній кут воріт.

Тернопільська "Нива" поступається в першому товариському матчіФК "Нива" Тернопіль

Незабаром той же Кінаш зіграв поблизу власних воріт і це дозволило гравцям "Карпат" провести швидку контратаку, яка завершилась ударом з-за меж штрафного від Деди — рахунок рівний. Нападник Віктор Хомченко вивів галичан вперед, зігравши на випередження після подачі зі штрафного.

Після перерви тренер "Ниви" змінив склад. На поле вийшли Жупанський, Зінь, Мороз, Гатала, Волохатий, Кисленко та потенційні гравці команди.Також у другому таймі на поле вийшли ще чотири потенційні гравці команди.

Наприкінці матчу "Нива" отримала право на пенальті. Роман Волохатий влучив у поперечину. Деда забив і третій гол у ворота "Ниви".

Нагадаємо, що наступну гру "Нива" теж проведе на львівському стадіоні "Школяр" 7 лютого. Суперником тернополян буде луцька "Волинь".

До зимової відпустки "Нива" зіграла 16 матчів. У активі команди 18 очок. Вони перебувають на 11 місці у турнірній таблиці серед команд Першої ліги Чемпіонату України з футболу.