Баскетбольний клуб "Тернопіль" переміг БК "Одеса"

Баскетбольний клуб "Тернопіль" переміг БК "Одеса" БК"Тернопіль"

У Суперлізі баскетбольний клуб "Тернопіль" переміг БК "Одеса" – 95:85. Про це повідомив тренер тернополян Дмитро Забірченко.

За його словами, матч відбувався в Тернополі. У першому періоді тернополяни поступилися з рахунком 23:25. Друга чверть завершилась перемогою тернополян із рахунком 25:19. В третьому періоді перемогла одеська команда – 25:19. У четвертій чверті – 29:22.

"Чудово себе проявили Боуі (22 очка), Келхон (21 очко) та Кольченко (20 очок). На трьох хлопці у заключній переломній чверті набрали 19 балів з 29 командних. Це зробило вирішальний внесок у перемогу", – каже Забірченко.

Тернополяни у турнірній таблиці знаходяться на третьому місці з активом 30 очок. Наступну гру БК "Тернопіль" зіграє 30 січня з одеською командою.

• Баскетбольний клуб "Тернопіль" переміг у Суперлізі БК "Хімік".