Прима - шостий в чоловічому спринті. Результати гонки на чемпіонаті Європи

Прима - шостий в чоловічому спринті. Результати гонки на чемпіонаті Європи

Прима - шостий в чоловічому спринті. Результати гонки на чемпіонаті Європи Facebook, Український біатлон

Чемпіоном Європи став 33-річний швейцарець.

Вдруге шостий! Артем Прима показав шостий результат у індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи, і він знову фінішував на цій позицій у спринті.

Читайте також: Прима - шостий в індивідуальній на чемпіонаті Європи. Результати гонки

Український біатлоніст схибив одного разу на другій стрільбі, що й не дозволило йому втриматися на подіумі. Артем довгий час залишався другим-третім, але несподіваний чемпіон та потужне останнє коло француза Еріка Перро відкинули Приму на шосту позицію.

Артем поступився переможцю 32 секунди, від третього місця його відділило трохи більше 16 секунд. У Прими будуть шанси на боротьбу за медаль у гонці переслідування.

Артем фінішував у дуже щільній групі: результати з четвертого по дванадцяте місце розділило тільки 8 секунд. Вище Прими у цій групі фінішували Гавард Богетвейт та Ерік Перро, вони четвертий та п'ятий.

Чемпіоном Європи несподівано став 33-річний швейцарець Мартін Єгер, який у своїй кар'єрі тільки одного разу вигравав "бронзу" на Кубку IBU. У цій гонці він не схибив жодного разу, а на останньому колі обійшов росіянина Саїда Халілі (срібний призер).

Третє місце дісталося Йоганнесу Кюну, який показав найкращу швидкість на дистанції. Він з двома колами штрафу програв переможцю 15 секунд.

Непогану швидкість серед українців показав Богдан Цимбал - з двома колами штрафу він 29-й. Артем Тищенко виходив після другої стрільби 21-м, але фінішував тільки 39-м.

Руслан Ткаленко, Тарас Лесюк та Андрій Доценко - поза гонкою переслідування.

Чоловічий спринт. Чемпіонат Європи. Результати

 1. Мартін Єгер (Швейцарія, 0+0) 27:19.2
 2. Саїд Халілі (Росія, 0+0) +7.3
 3. Йоганнес Кюн (Німеччина, 1+1) +15.3
 4. Гавард Богетвейт (Норвегія, 0+1) +28.9
 5. Ерік Перро (Франція, 0+1) +30.6
 6. Артем Прима (Україна, 0+1) +32.0

...

 • 29. Богдан Цимбал (1+1) +1:07.2
 • 39. Артем Тищенко (0+1) +1:31.6
 • 74. Тарас Лесюк (2+2) +2:34.6
 • 96. Руслан Ткаленко (3+1) +3:13.0
 • 101. Андрій Доценко (2+2) +3:28.1
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт