Біатлон: Кубок IBU
Прима - шостий в індивідуальній на чемпіонаті Європи. Результати гонки

. Facebook, Український біатлон

Ніхто з українців не показав ідеальної роботи на стрільбі.

Україна виграла медаль у першій ж гонці на чемпіонаті Європи - Анастасія Меркушина здобула "срібло" в жіночій індивідуальній гонці. Чоловіки у своїй "класичній" не змогли підтримати медальний старт.

Найкращий час серед українців продемонстрував Артем Прима - він фінішував на шостому місці. 33-річний біатлоніст показав третій чистий час на дистанції (програв Андрейсу Расторгуєвсу та Йоганнесу Кюну), а також у нього 13-й час по швидкострільності.

Однак Прима ще на перших вогневих рубежах втратив шанси на медаль. За перші дві стрільби він заробив три хвилини штрафу. Після другої стрільби Прима перебував на 55-му місці. Два нулі допомогли йому суттєво піднятися вгору, але боротьби за медалі не вийшло. Тільки квіткова церемонія.

До останньої стрільби на квіткову церемонію чи навіть медалі претендував Богдан Цимбал - з одним промахом йшов сьомим. Але дві хвилини штрафу на вирішальному вогневому рубежі відкинули його вниз. Цимбал закінчив гонку 18-м.

Поруч з Богданом фінішував Руслан Ткаленко - у нього дві хвилини штрафу та відставання в 23 секунди від Цимбала. Це 22-е місце.

Інші українці поза заліковою зоною. Їх результат ще може змінитися, оскільки не всі фінішували...

Чемпіоном Європи став Андрейс Расторгуєвс - втретє у кар'єрі він виграв "золото" Євро. Расторгуєвс з одним промахом майже на півтори хвилини випередив срібного призера, норвежця Ерлена Бьоьнтегора, у якого дві хвилини штрафу.

Третій - норвежець Ендре Штрьосгейм, дві хвилини штрафу та 101 секунда відставання. До останнього кілометра на "бронзу" претендував росіянин Саїд Халілі (єдиний, хто закрив 20 з 20), але він четвертий.