Центр сучасної культури у Дніпрі випустив цикл подкастів

Центр сучасної культури у Дніпрі випустив цикл подкастів

Центр сучасної культури у Дніпрі випустив цикл подкастів

Художниця та журналістка Лєра Мальченко за підтримки Центру сучасної культури Дніпра випустила цикл подкастів "Тепер" про культуру Дніпра, локальні явища, грандіозне минуле та уявне майбутнє міста.

"Тепер" — це інтерв'ю з дніпровськими художниками, кураторами та музикантами. Про гібридність Дніпра, про повсякденне та уявне; про те, що дратує та збуджує інтерес, на що немає відповідей і щодо чого багато відкриттів — у циклі аудіопокастів.

У межах проєкту Мальченко спілкувалася з місцевими митцями про еклектичність та міфи Дніпра, промислові ландшафти, безгрунтя та бюрократію, гумор та утопічні ідеї.

Авторка підкасту розповідає, що здебільшого все життя працює саме із локальними особливостями Дніпра, а в розмовах із людьми, які працюють із локальними темами та просторами, вона намагається відшукати теперішній стан і задокументувати його.

"Люди у Дніпрі часто говорять про грандіозне минуле нашого регіону, яке за інерцією конвертується у фантастичне майбутнє, і усе частіше здається, що не вистачає теперішнього часу, а з ним і розуміння — де ми є зараз", – каже Лєра Мальченко.

Героєм першого епізоду став мультиплікатор із Дніпра Микита Лиськов. У 2020 його останній фільм "Кохання" став найкращою короткометражною анімацією за версією Національної кінопремії "Золота дзиґа", а також отримав з десяток інших українських та міжнародних нагород. "Кохання" присвячене Дніпру та його мешканцям. Прослухати його можна на Apple Podcasts, Google Podcasts і Soundcloud.

Читайте також

Куди піти дивитись сучасне мистцетво: виставкові простори в Україні

"Втрачені скарби". Аніматори створили гру про українських художниць 60-х років

Кінець світу та безкінечність світла. Проєкт митця Джан Марії Тосатті на Куяльницькому лимані

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше