У Хмельницькому музиканти влаштують концерт на підтримку Андрія Riffmaster Антоненка

У Хмельницькому музиканти влаштують концерт на підтримку Андрія Riffmaster Антоненка

У Хмельницькому музиканти влаштують концерт на підтримку Андрія Riffmaster Антоненка Фото: Суспільне.

Концерт на підтримку родини поета, музиканта, засновника і фронтмена гурту Riffmaster Андрія Антоненка влаштовують музиканти Хмельницького.

Про це Cуспільному розповів організатор заходу, керівник громадської організації "Мистецька сотня Гайдамаки" Олександр Попов.

За його словами, хмельницькі музиканти вирішили влаштувати акцію підтримки у вигляді благодійного концерту, аби зібрати кошти родині музиканта та добровольця, учасника російсько-української війни, якого підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета та який наразі перебуває від вартою.

Фронтмен гурту "Мотор’ролла" Сергій Присяжний налаштовує гітару та береться до підготовки пісні для концерту. Каже, на концерті виконуватиме пісню Андрія Антоненка "Тихо прийшов, тихо пішов", котра стала гімном бійців Сил спеціального призначення.

"З Андрієм Антоненком я знайомий вже близько 20 років. Доволі часто перетиналися в студійних умовах. Знаю його як дуже гарну людину, дуже добру і дуже талановиту – класного музиканта, класного автора пісень. Зараз і він, і його сім’я знаходяться в складній ситуації, тому я не міг не відгукнутися. Із задоволенням візьму участь в цій акції, щоб зібрати хоч якісь гроші для підтримки сім’ї Ріфмастера", – каже Сергій "Сєня" Присяжний.

Більшість музикантів та артистів не вірять у причетність до вбивства журналіста Павла Шеремета фронтмена Riffmaster, тому навіть організували такий рух FreeRiff, каже організатор благодійного концерту в Хмельницькому Олександр Попов.

"Тому от наша "Мистецька сотня Гайдамаки" разом із цим рухом FreeRiff і вирішили щось організувати, якусь акцію на підтримку і Андрія Антоненка, і тих, хто безглуздо підозрюється у цьому вбивстві разом із ним – Яни Дугарь, Юлії Кузьменко. І разом ми якось дійшли до того, щоб зробити такий концерт у Хмельницькому", – каже організатор концерту Олександр Попов.

Аби захід відвідало якнайбільше людей та вдалося для родини ув’язненого Антоненка зібрати більше грошей, "Мистецька сотня" організувала напередодні заходу прес-конференцію, розповідає співачка Марина Українець.

"Зараз Андрій Антоненко єдиний, хто досі залишився під вартою. Його дружина уже просто вибилася із сил. Передачі, продукти, одяг, зустрічі з адвокатами, мітинги на підтримку чоловіка – вона, як любляча дружина, завжди була біля нього. На першому місці для неї – це, звісно, зараз чоловік, тому вона залишилась без роботи. І зараз цим концертом ми хочемо трішечки допомогти їхній сім’ї фінансово, наскільки зможемо. 29 січня зберуться відомі музиканти, друзі Андрія Антоненка – Сергій Присяжний, Христина Панасюк, Андрій Журба, Ігор Білий", – каже Марина Українець.

Благодійний концерт на підтримку родини музиканта Андрія Антоненка відбудеться у Хмельницькому 29 січня о 18.00 у "JUST PAB".

Читайте також

Музиканти виступають на культурних локаціях Києва, які потребують особливої уваги громади

Як рейвери намагаються врятувати шедевр неоготики у Лисичанську

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше