Мартінс Дукурс уперше за 14 років пропустить етап Кубка світу зі скелетону

Мартінс Дукурс уперше за 14 років пропустить етап Кубка світу зі скелетону

Мартінс Дукурс уперше за 14 років пропустить етап Кубка світу зі скелетону IBSF

Рекордна серія латвійця перерветься.

36-річний латвійський скелетоніст Мартінс Дукурс не змагатиметься на останньому етапі Кубка світу сезону 2020/21. Він пропустить гонку уперше з сезону 2006/2007.

Замість останнього етапу Кубка світу в австрійському Іглсі збірна Латвії (обидва брати Дукурси) вирушили в німецький Альтенберг, де проведуть на тиждень більше для підготовки до чемпіонату світуЧемпіонат світу-2021 зі скелетону та бобслею відбудеться саме в Альтенбергу.

У 2020 році Мартінс Дукурс уперше з 2013 року не став чемпіоном світу, він на треку в Альтенбергу фінішував аж четвертим, програвши трьом німецьким скелетоністам.

Як тільки стало відомо, що Німеччина основним складом пропускає останній етап для піготовки до чемпіонату світу, латвійська команда теж вирішила відправитися в Альтенберг для тренувань.

Навіть без участі на останньому етапі Мартінс Дукурс стане 11-разовим переможцем Кубка світу зі скелетону. Адже його єдиний суперник - німець Александр Гасснер - не змагатиметься в Іглсі.

Пропуск гонки перерве історичну серію 36-річного латвійця - він змагався на усіх етапах Кубка світу упродовж останніх 14 років. Востаннє Мартінс пропускав старт 6 лютого 2007 року.

З того моменту Дукурс-молодший провів поспіль 114 гонок (найдовша серія в історії) у рамках Кубка світу, з яких виграв - 58 (більше ніж 50%).

Хто ще пропускає останній етап Кубка світу зі скелетону

  • Основні команди Німеччини та Латвії не змагатимуться в Іглсі, усі інші - на місці.
  • Німці та латвійці стартуватимуть командами "Б".
  • Українець Владислав Гераскевич повертається на Кубок світу після того, як він пропустив останній етап через старт на Юніорському чемпіонаті світу.
Читайте також: Гераскевич - шостий на Юніорському чемпіонаті світу зі скелетону

Ситуація в загальному заліку Кубка світу 2020/21

  • Топ-5 заліку не стартує на останньому етапі, відповідно трійка призерів не зміниться. Мартінс Дукурс - переможець Кубка світу, Александер Гасснер - друге місце, Томасс Дукурс - третє.
  • Владислав Гераскевич перед останнім етапом іде на 12-му місці: його боротьба за топ-10 триватиме в Іглсі.

Останній етап Кубка світу зі скелетону відбудеться у п'ятницю, 29 січня. Старт - об 11:00 за Києвом.

Трансляція скелетону

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів