Гераскевич - шостий на Юніорському чемпіонаті світу зі скелетону

Гераскевич - шостий на Юніорському чемпіонаті світу зі скелетону

Гераскевич - шостий на Юніорському чемпіонаті світу зі скелетону Instagram

Українець не зміг поборотися за медалі.

22-річний Владислав Гераскевич вшосте заявився на Юніорський чемпіонат світу, удруге на цьому рівні змагань він стартував у швейцарському Сент-Моріці.

У 2018 році Юніорська світові першість уже проходила в цій локації. Тоді Гераскевич фінішував на 12-му місці. У 2021 році українець був одним з претендентів на призові місця. Крім нього, на чемпіонаті світу змагалися ще шість скелетоністів з досвідом виступів на Кубку світу.

Головними фаворитами гонки були німець Фелікс Кайсінгер (дворазовий чемпіон світу серед юніорів) та росіянин Євгєній Рукосуєв. На високі місця також претендували: італієць Амедео Багніс, австрієць Самуель Маєр та румун Міхаїл Еначе.

Що цікаво, усі ці шість скелетоністів (включно з Гераскевич) змагалися в Сент-Моріці у 2018 році. Тоді найкращим був Кайсінгер - третє місце. А українець - останній з цієї шістки.

У 2021 році ситуація повторилася. Владислав Гераскевич не зміг поборотися за медаль Юніорського чемпіонату світу - він закінчив змагання на шостому місці.

У першій спробі українець показав шостий час, у другій - сьомий. Хоча саме друга спроба була для Влада кращою: встановив особистий рекорд розгону в Сент-Моріці (4.97), виїхав з 1:09. Однак суперники проїхали ще швидше.

Від "бронзи" Гераскевич відстав майже на секунду. А від переможця - більш ніж на півтори.

"Золото" несподівано виграв росіянин Рукосуєв, який на 12 сотих випередив Кайсінгера. А "бронза" дісталася австрійця Самуелю Маєру - в обох заїздах він показав третій час.

Юніорський чемпіонат світу зі скелетону. Результати

 1. Євгєній Рукосуєв (Росія) 2:16.63
 2. Фелікс Кайсінгер (Німеччина) +0.12
 3. Самуель Маєр (Австрія) +0.71
 4. Амедео Багніс (Італія) +1.45
 5. Міхаїл Еначе (Румунія) +1.62
 6. Владислав Гераскевич (Україна) +1.69

Усі результати Владислава Гераскевича на Юніорських чемпіонатах світу

 • 2016 рік (Вінтерберг) - 17 місце
 • 2017 рік (Сігулда) - 10 місце
 • 2018 (Сент-Моріц) - 12 місце
 • 2019 (Кьонінзе) - 7 місце
 • 2020 (Вінтерберг) - 4 місце
 • 2021 (Сент-Моріц) - 6 місце
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів