У Львові помер головний режисер театру ляльок Володимир Підцерковний

У Львові помер головний режисер театру ляльок Володимир Підцерковний

У Львові помер головний режисер театру ляльок Володимир Підцерковний Львівський театр ляльок

Уночі, 28 січня, у Львові помер головний режисер театру ляльок Володимир Підцерковний. Він боровся із раком та захворів на коронавірус, повідомила керівниця відділу промоції театру Марія Михайлик.

У січні Володимиру Підцерковному виповнилося 64 роки.

"Володимир Євгенійович пішов з життя, бо захворів на COVID-19, був у важкому стані. Він тривалий час боровся із раком, у нього була лейкемія. Разом з останньою хімієтерапією він заразився на ковід і останній тиждень був у важкому стані у лікарні", – розповіла керівниця відділу промоції театру Марія Михайлик.

Коли відбудеться прощання, ще невідомо.

Володимир Підцерковний став головним режисером Львівського театру Ляльок у 2017 році. До того працював у театрах Рівного та Івано-Франківська.

За час своєї роботи в театрах він створив понад сорок вистав для дітей, юнацтва та дорослих. Низка поставлених ним вистав брала участь у численних українських та міжнародних фестивалях, зокрема у Білорусі, Литві, Молдові, Польщі, де отримували як спеціальні, так і головні нагороди.

"Пан Володимир був головним художником, весела, товариська людина, професіонал, завжди йшов на поступки. Він був креативним, незважаючи на постійну боротьбу, дуже любив життя", – додає Марія Михайлик.

Остання робота Володимира Підцерковного – бароковий вертеп "Зоря благодатна". Прем'єру покажуть у суботу, 30 січня.

Читайте також: На Львівщині медзаклад відновного лікування не працює через карантин
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше