Перейти до основного змісту
Підозра у сутенерстві: на Житомирщині затримали 49-річного місцевого жителя

Підозра у сутенерстві: на Житомирщині затримали 49-річного місцевого жителя

Проституція, сутенерство, поліція, кримінал, закон, міграційний відділ, слідчі
Схиляв до занять проституцією: на Житомирщині затримали підозрюваного у сутенерстві місцевого жителя. Головне управління Нацполіції в Житомирській області

На Житомирщині поліцейські затримали 49-річного місцевого жителя, якого підозрюють у сутенерстві. Підозру чоловікові оголосили 16 серпня, після того, як він вчергове доставив жінку на "замовлення" до одного із місць відпочинку та отримав за це гроші.

Про це Суспільному розповіла пресофіцерка Головного управління Нацполіції в Житомирській області Іванна Сілецька.

За її словами, оперативники відділу міграційної поліції ГУНП в області провели документування незаконних дій підозрюваного — жителя Житомирського району.

"Попередньо встановлено, що він підшукував "клієнтів" для жінок, які надавали відповідні послуги, доставляв їх до обумовленого місця та отримував за це плату. Правоохоронці зафіксували, що чоловік "опікувався" таким чином двома місцевими жительками віком 30 та 32 років", — сказала Іванна Сілецька.

У нього вилучили понад 12 тисяч гривень готівки, декілька мобільних телефонів та автомобіль Mazda.

Підозра у сутенерстві: на Житомирщині затримали 49-річного місцевого жителя
У підозрюваного у сутенерстві чоловіка виявили готівку та декілька мобільних телефонів, Житомирщина, серпень 2024 року. Головне управління Нацполіції в Житомирській області

Слідчі Житомирського райуправління поліції повідомили чоловікові про підозру у забезпеченні заняття проституцією іншою особою (сутенерстві), вчиненому повторно та щодо кількох осіб (ч. 2 ст. 303 КК України).

Рішенням суду підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Відповідно до чинного законодавства такі протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 4 до 7 років.

Поліцейські звертаються до жителів області не замовчувати факти протиправної експлуатації людей, зокрема, і втягування в заняття проституцією або примушування до такої діяльності з використанням обману, шантажу чи погроз.

У разі виклику допомоги — працює телефон "гарячої лінії" — 1547. Можна також звертатися безпосередньо до відділу міграційної поліції області за номером телефону — 098-792-2018.

Суспільне Житомир готове надати можливість оприлюднити власну позицію чи коментар учасникам або очевидцям цієї події, якщо вони звернуться до редакції у будь-який зручний для них спосіб.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Топ дня

Вибір редакції

На початок