День для дитини: в Житомирі благодійники організовують дитяче свято із арттерапією і благодійною лотереєю

День для дитини: в Житомирі благодійники організовують дитяче свято із арттерапією і благодійною лотереєю

Свято, діти, карітас, католики, греко-католики, Житомир
Організатори свята для дітей, очільники благодійних фондів, представники церков. Суспільне Житомир/Наталка Кулініч

16 червня в Житомирі благодійні фонди римсько-католицької і греко-католицької церков разом із меценатами організовують дитяче свято. Впродовж чотирьох годин на вулиці Михайлівська для дітей будуть різні активності, які завершаться проведенням благодійної безпрограшної лотереї. Гроші від продажу квитків планують витратити на організацію дитячих свят у інших громадах Житомирщини.

Про це в студії Українського радіо Житомир під час етеру розповіли організатори свята, директор дієцезіального благодійного фонду "Карітас-Спес" Київсько-Житомирської дієцезії римсько-католицької церкви Віталій Умінський та директор благодійного фонду благодійної організації "Карітас-Житомир" Української греко-католицької церкви Олег Лучка.

За словами Олега Лучки, починаючи із 11.00 години діти можуть долучитися до виготовлення арттерапевтичних саморобок, брелків, підвісок, листівок, до розпису хустинок та екоторб. Будуть бульбашкове шоу і розваги за участі ростових ляльок. Працюватиме й локація, де поліцейські, рятувальники, представники Товариства Червоного хреста розповідатимуть про свої професії.

Директор благодійного фонду "Карітас-Спес" Віталій Умінський розповів, що наприкінці свята проведуть безпрограшну лотерею, де кожен учасник матиме приз, а головний виграш — велосипед.

День для дитини: в Житомирі благодійники організовують дитяче свято із арттерапію і благодійною лотереєю
Велосипед, який стане головним призом безпрограшної благодійної лотереї, Житомир, 14 червня 2024 року. Фото надали організатори заходу

Квиток коштуватиме 50 гривень, і ці гроші організатори збиратимуть із благодійною метою.

"На зібрані гроші ми хочемо передати естафету і зробити таку саму акцію в Брусилові. Ми з отцем Олегом Лучком їздимо по селах і бачимо ситуацію. І якщо у великих містах проводяться різні заходи за участі благодійників, організацій, то в районах і селах діти цього не мають. У нас був проєкт в Краснополі на Житомирщині, і там дітки були раді, що про них пам’ятають. Тому маємо за ціль передати естафету благодійності від житомирян іншим діточкам в районах", — сказав Віталій Умінський.

Стати благодійником можна, придбавши благодійний квиток, сказав Олег Лучка.

"Буде реєстраційна стійка, маємо 300 лотерейних квитків. Якщо буде більше 300 бажаючих, то квитків не на всіх не вистачить, але невеличкі подарунки гарантуємо для всіх дітей. Важливо квиток зберегти до кінця свята, яке триватиме до 15:00", — розповів один із організаторів свята.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок