Закон про мобілізацію: на Житомирщині ЦНАПи прийматимуть військовозобов'язаних для оновлення даних

Закон про мобілізацію: на Житомирщині ЦНАПи прийматимуть військовозобов'язаних для оновлення даних

Доповнено
Військовий квиток, ЦНАП
Оновлення даних через ЦНАП: чи можна це зробити на Житомирщині. УНІАН

На Житомирщині Центри надання адміністративних послуг будуть готові приймати військовозобов'язаних для оновлення даних з 18 травня.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook пресслужба Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

"Військовозобов'язані на Житомирщині зможуть оновити облікові дані через Центри надання адміністративних послуг з 18 травня. В області до системи обліку підключено 58 адміністраторів ЦНАПів", — йдеться у повідомленні.

Облікові дані будуть оновлюватися працівниками ЦНАПів через портал "Дія".

Також свої дані військовозобов'язані можуть оновити в міських та районних ТЦК та СП, які на Житомирщині працюють цілодобово.

Всі військовозобов'язані протягом 60 днів зобов'язані уточнити свої дані в ТЦК, ЦНАПі або в електронному кабінеті призовника (на вибір).

Електронний кабінет призовника запрацює найближчим часом.

У коментарі Суспільному начальниця Центру надання адміністративних послуг Житомирської міської ради Сюзанна Галецька розповіла, що з 18 травня військовозобов'язані повинні уточнити свою адресу проживання, номери засобів зв'язку, адресу електронної пошти за її наявності. Це можна зробити шляхом прибуття або до ТЦК та СП за місцем перебування на військовому обліку чи за місцем проживання, або до Центру надання адміністративних послуг, або через електронний кабінет призовника за наявності такого.

"Забезпечення у Центрі надання адміністративних послуг Житомирської міської ради сервісу оновлення персональних даних призовників, військовозобов'язаних та резервістів розпочнеться 18 травня, в суботу, і працюватиме за адресою: вулиця Михайлівська, 4, з 8:30 до 15:30. Надалі робочі дні відповідно до нашого графіка, тобто з понеділка по суботу з 8:30 до 17:30 без перерви на обід. Прийматимемо відвідувачів, охочих отримати ці послуги", — повідомила Сюзанна Галецька.

За її словами, відвідувачі повинні мати з собою:

  • документи, що посвідчують особу: паспорт, ідентифікаційний код;
  • мобільний телефон, оскільки необхідно буде підтвердження.
Закон про мобілізацію: на Житомирщині ЦНАПи прийматимуть військовозобов'язаних для оновлення даних
Центр надання адміністративних послуг Житомирської міської ради на Михайлівській, 4. Суспільне Житомир/Оксана Ковальчук

У пресслужбі ТЦК та СП додали, що у ЦНАПах протягом 60 днів можна оновити дані, а військово-облікові документи з VIN-кодом видаватимуть лише у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки. Їх повинні отримати навіть ті, хто має право виїзду за кордон.

Що відомо про законопроєкт щодо мобілізації

26 грудня 2023 року Кабмін вніс до Ради законопроєкт "Про удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби".

До цього президент Володимир Зеленський вказав, що під час обговорення питання стосовно закону про мобілізацію військові запропонували додатково призвати 450-500 тисяч людей.

11 квітня український парламент у другому читанні ухвалив законопроєкт про мобілізацію. Депутати прийняли документ без норми про демобілізацію. 16 квітня президент Володимир Зеленський підписав закон про мобілізацію, ухвалений Верховною радою. Законну силу документ набуде 18 травня 2024 року.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок