На Житомирщині вантажний автомобіль збив самку лося та залишив місце пригоди

На Житомирщині вантажний автомобіль збив самку лося та залишив місце пригоди

Самка лося, 11 травня 2024 року
На Житомирщині вантажний автомобіль збив самку лося та залишив місце пригоди, 11 травня 2024 року. Столичний лісовий офіс/Facebook

11 травня вранці на окружному шляху дороги Київ — Чоп поблизу села Оліївка вантажний автомобіль збив самку лося та залишив місце пригоди. Тварина загинула.

Про це повідомив Столичний лісовий офіс.

Інцидент стався на ділянці дороги, що проходить через Богунське лісництво філії "Коростенське лісомисливське господарство".

"На місце події прибули працівники рейдової групи, які викликали поліцію та ветеринарну службу. На жаль, тварина загинула від отриманих травм", — повідомив Столичний лісовий офіс.

Наразі проходить період розселення лосів та інших диких тварин, коли вони мігрують в пошуках нових місць проживання. Найбільш небезпечними для водіїв та диких тварин є автошляхи, що проходять через лісові масиви.

Представники лісової галузі рекомендують водіям бути максимально уважними, особливо в темний час доби та в умовах обмеженої видимості.

"Будьте готові до того, що дика тварина може раптово вибігти на дорогу. Гальмівний шлях автомобіля при зустрічі з великою твариною може виявитися недостатнім для уникнення зіткнення. Не відволікайтеся під час керування автомобілем і постійно стежте за дорожньою обстановкою. Якщо ви стали свідком того, як дику тварину збили на дорозі, обов'язково повідомте про це поліцію або лісівників ДП "Ліси України", — йдеться у повідомленні.

Водій вантажівки, який збив лося, буде нести відповідальність за свої дії.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок