На Житомирщині представили нового командира 115 окремої бригади Сил Тероборони ЗСУ

На Житомирщині представили нового командира 115 окремої бригади Сил Тероборони ЗСУ

Командир 115 окремої бригади ТрО Сергій Бойко і голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко
Командир 115 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ Сергій Бойко та голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко. Фото: Telegram Віталія Бунечка

5 березня в Коростені представили нового командира 115 окремої бригади Сил територіальної оборони Сергія Бойка.

Про це у своєму Telegram написав голова Житомрської обласної військової адмінстрації Віталій Бунечко.

У повідомленні голова ОВА написав, що подякував за службу командиру 115 окремої бригади Сил територіальної оборони Віталію Маковському та нагородив почесною відзнакою “За заслуги”.

Віталію Маковському вручили почесну відзнаку
Віталію Маковському вручили почесну відзнаку. Фото: Telegram Віталія Бунечка
"Впродовж цих двох важких років Віталій Маковський очолював бойовий колектив нашої 115 бригади ТрО, докладав усіх зусиль для формування та забезпечення бригади. Побажав його наступнику на посаді командира бригади Сергію Бойку виваженості та військової вдачі, щоб ефективно й професійно виконувати бойові задачі та повертати хлопців і дівчат додому живими та неушкодженими.Бажаємо нашим захисникам зі 115 бригади територіальної оборони, які протягом цієї війни вже встигли відзначитися на найбільш гарячих ділянках фронту на сході України, якнайскорішого наближення нашої Перемоги та повернення додому до своїх рідних і близьких", — написав Віталій Бунечко.
На Житомирщині представили нового командира 115 бригади ТрО
Фото: Telegram Віталія Бунечка

Також голова Житомирської ОВА вкаав, що разом з волонтерами передав бригаді генератор, зарядну станцію та мікроавтобус, який ОВА придбала у співпраці з волонтерами громадської організації "Покрова Пресвятої Богородиці".

На Житомирщині представили нового командира 115 бригади ТрО
Фото: Telegram Віталія Бунечка

Раніше Суспільне повідомляло, що 3 березня полковник Віталій Маковський на сторінці у Facebook 115 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в Житомирській області опублікував повідомлення, що він залишає посаду командира цієї бригади в Збройних Силах України.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок