В Олевську на Житомирщині роблять ще одну спробу перейменувати вулиці та провулки

В Олевську на Житомирщині роблять ще одну спробу перейменувати вулиці та провулки

Вулиця Пушкінська, Олевськ, Житомирщина
Вулиця Пушкінська. Олевськ, Житомирщина. Фото надане Суспільному Житомир Владиславом Михайленком

В рамках дерусифікації в Олевську роблять ще одну спробу перейменувати вулиці та провулки — з 26 лютого в місті почали проводити громадські слухання з цього приводу.

Про це Суспільному розповів начальник відділу містобудування, архітектури та будівництва виконавчого апарату Олевської міськради Владислав Михайленко.

"За законодавством, ми мали провести перейменування до 27 січня, і ми зробили це по нашій громаді в сільській місцевості. Це був перший етап нашої роботи, яку пророблено завдяки нашим старостам. В деяких селах є певні нюанси — точно знаю, що в одному з сіл у нас лишилася неперейменованою вулиця Жовтнева. Але ми попередили людей: якщо вони самі не перейменували, то це зроблять на рівні облдержадміністрації. Далі ми взялися за вулиці в самому Олевську і провели громадські слухання, які, будемо відверті, наші люди трохи проігнорували. У нас всього лише три громадські слухання відбулися: на вулиці Інтернаціональній, вулиці Співдружності та вулиці Першотравневій", — говорить Владислав Михайленко.

За його словами, у місті вирішили зробити ще одну спробу провести громадські слухання, аби перейменувати 13 вулиць і 6 провулків. Слухання проводять безпосередньо на вулицях і провулках, які підлягають перейменуванню.

"Коли ми організовували слухання в якомусь певному централізованому місці, приходило мало людей, тому ми вирішили повторні громадські слухання зробити в громадських місцях безпосередньо на вулицях. Спробуємо і побачимо, що в нас вже буде. А якщо вже не відбудеться цього разу, то ми будемо скликати депутатів — в нас є робоча група з питань перейменування. Ми розуміємо, що вже прострочили терміни, але до 27 квітня в нас ще є час до того, як перейменування цих вулиць перейде в компетенцію голови Житомирської облдержадміністрації", — розповів Владислав Михайленко.

Громадські слухання щодо перейменувань в Олевську планують проводити до 5 березня включно. Перейменовувати мають вулиці: Рад, Чкалова, Пушкіна, Герцена, Горького, 40 років Перемоги, Олега Кошового, Чернишевського, Комарова, Гагаріна, Матросова, Ціолковського та Ковпака.

Також до перейменувати мають провулки: Петровського, Герцена, Горького, Олега Кошового, Комарова, Ковпака.

Розклад громадських слухань можна переглянути тут.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок