У Бердичеві стартують громадські обговорення щодо перейменування провулків

У Бердичеві стартують громадські обговорення щодо перейменування провулків

У Бердичеві стартують громадські обговорення щодо перейменування провулків
У Бердичеві починають громадські обговорення про перейменування провулків у місті. Фото: Олена Кучмій/Суспільне Житомир

З 28 грудня у Бердичеві починаються громадські обговорення щодо перейменування провулків у місті. Під час обговорень жителі громади матимуть можливість пропонувати і власні варіанти назв.

Інформацію про це опублікували на сайті Бердичіської міськради.

У коментарі журналістам Суспільного очільниця відділу культури Бердичівської міськради Валентина Кузьменко розповіла, що попередньо від бердичівлян приймали пропозиції, які 27 грудня на своєму засіданні розглянула міська комісія з питань перейменування.

"За результатами цього засідання буде підготовлено проєкт рішення міської ради з урахуванням пропозицій та обговорень, які були до цього. Цей проєкт рішення і винесуть на громадське обговорення. Громадські обговорення проходитимуть в електронному форматі — для цього треба заповнити спеціальну форму-опитувальник. Форма зроблена таким чином, щоб люди змогли запропонувати і свої варіанти під час обговорень. Або ж можна надіслати лист на наше електронку. Крім того, ми прислухаємося до людей у фейсбуці", — розповіла Валентина Кузьменко.

Заповнити форму можна і на сайті Бердичівської міської ради. Також можна надіслати пропозиції у паперовому вигляді на адресу в Бердичеві: площа Центральна, 1 — ЦНАП, робоче місце №14.

Провулки, назви яких винесені на громадське обговорення, є прилеглими до вулиць, які вже перейменували, тому організатори обговорень пропонують перейменувати їх відповідно до назв цих вулиць.

Проходитимуть громадські обговорення з 28 грудня 2023 року до 28 лютого 2024 року. Підсумки оголосять упродовж десяти робочих днів після того, як будуть завершені громадські обговорення.

Раніше Суспільне повідомляло, що З 9 жовтня до 10 грудня 2023 року у Бердичівській міській територіальній громаді проводять громадські обговорення щодо зміни назв вулиць та провулків.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок