Житомирщина — одна із трьох областей, де перевищений епідпоріг на грип та COVID-19

Житомирщина — одна із трьох областей, де перевищений епідпоріг на грип та COVID-19

Житомирщина — одна із трьох областей, де перевищений епідпоріг на грип та COVID-19
. Фото: УНІАН

Житомирщина увійшла до трійки областей України, де перевищений епідпоріг на грип та COVID-19. Там можуть вводити певні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" сказав головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

За його словами, зараз в Україні циркулює 13 штамів COVID-19. Серед усіх захворівших 50% це випадки госпіталізації, вони реєструються серед дітей, сказав Ігор Кузін.

"В трьох областях Україні перевищено епідемічний поріг, це Тернопільська, Житомирська і Чернівецька області. Там вже показники вищі, аніж стандартні до цього періоду. Тобто ці регіони вже можуть вводити певні обмежувальні протиепідемічні заходи", — сказав Ігор Кузін.

За його словами, від початку епідемічного сезону більше мільйона українців перехворіли на грип та коронавірусну інфекцію. За тиждень у середньому госпіталізують 4300 пацієнтів.

Захворюваність на COVID-19 за останній тиждень зросла на 20%, також реєструються випадки, які потребують як реанімації, так і летальні випадки.

"За минулий тиждень від коронавірусної інфекції в Україні померло 56 осіб, у тому числі одна дитина", — сказав головний санітарний лікар України.

Як раніше писало Суспільне, відповідно моніторингу даних, впродовж місяця, починаючи із 2 жовтня, на Житомирщині від коронавірусу померли 4 людей. Про це на запит Суспільного відповіли в Житомирському обласному центрі контролю і профілактики хвороб.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок