У Житомирі на маршрут трамвая хочуть поставити автобуси, які мають надійти з Естонії

У Житомирі на маршрут трамвая хочуть поставити автобуси, які мають надійти з Естонії

У Житомирі на маршрут трамвая хочуть поставити автобуси, які мають надійти з Естонії
. Фото: Суспільне Житомир

Житомирська міська влада обговорює можливість виходу на маршрут трамвая автобусів, які у якості благодійної допомоги має передати місту Естонія. Про це йшлося на засіданні виконкому Житомирської міськради 21 грудня.

Таку можливість Житомирський міський голова Сергій Сухомлин озвучив під час розгляду питання про організацію перевезень пасажирів.

"Якщо нам Таллінн передає автобуси-"гармошки", то ми на лінію трамвая поставимо їх, щоб замінити електротранспорт", – сказав під час обговорень Сергій Сухомлин.

Його заступник Олександр Шевчук відповів, що вони будуть пробувати це зробити.

У коментарі Суспільному виконуючий обов'язки начальника управління транспорту і зв'язку Житомирської міськради Микола Єрмаков уточнив, що поки що мова йде про попередню домовленість.

"Поки що це попередній етап – наразі ще немає конкретних домовленостей, через який із наших кордонів їх везтимуть, і чим ми будемо їх забирати звідти. Ми якраз займаємося питаннями логістики. Після того, як автобуси прибудуть в автобусний парк ТТУ, ми маємо їх переоформити, провести техогляд – можливо, щось потребуватиме ремонту – і тільки після цього ми визначатимемо, на які маршрути ставити ці автобуси. І спочатку нам ще треба буде глянути, які це автобуси, і чи зможемо ми їх поставити конкретно на маршрут трамвая або ж будемо ставити лише на маршрути наших комунальних автобусів", – сказав Микола Єрмаков і додав, що мова йде про близько два десятки автобусів.

Читайте також

  • До кінця 2022 року в комунальному транспорті Житомира контролерів стане на третину більше.
  • Новий тариф: в громадському транспорті Житомира підвищили вартість проїзду.
  • У Житомирі пасажирські квитки перевірятимуть не лише у комунальному транспорті, а й у приватних маршрутках. Що відомо.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок