У Запоріжжі на аукціоні для допомоги армії розіграли "Мапу донатів"

У Запоріжжі на аукціоні для допомоги армії розіграли "Мапу донатів"

У Запоріжжі на аукціоні для допомоги армії розіграли "Мапу донатів"
. Фото з instagram-сторінки Едуарда Рибалевського

Запорізькі волонтери створили картину, на якій зображена мапа України з наліпками, надрукованими на 3D-принтері. Стікери кріпили на картину за кожен внесок, який робили українці для допомоги армії.

До оформлення картини, що має назву “Артефакт”, долучився і запорізький художник Едуард Рибалевський. Використавши маркер та акрил, розписав полотно, розміром 80 на 50, поєднавши різні стилі. На це витратив тиждень.

“Це, безпосередньо мапа, яку намалювали просто чорним маркером волонтери. Подумав, що гріх чіпати таку гарну мапу з гарними символами, вирішив, що треба все прикрасити навкруги. Ліворуч у футуристичному стилі розкладений наш герб. На горі затишний гуцульський килимок, який гріє. Тут наше улюблене Чорне море. Ну, і наше Азовське, кохане, таке ніжне. А на горі фольклорний “хаймарсик”, можна так сказати”, — розповідає він.

артефакт
Едуард Рибалевський. Фото з instagram-сторінки Едуарда Рибалевського

“Ця робота є доволі сувенірною, відрізняється від моїх попередніх робіт, мого стилю. Вона є симбіозом різних стилів, тому що Україна комбінує в собі багато етнічних напрямків, багато культурних аспектів, вона єднає всіх. Поєднано і багато стилів, багато тематик, сучасність і давнина і все, все, все", — додає Едуард Рибалевський.

Завершену картину Едуард Рибалевський, разом із запорізькими волонтерами, виставив на онлайн-аукціон у соцмережах, аби зібрати гроші на допомогу Збройним силам України. Стартувала ціна від 100 гривень. За два дні аукціону виторгували 81 тисячу гривень. Сьогодні картину “Артефакт” передали новому власнику.

Читайте також: У Запоріжжі продають марки з Путіним, щоб облаштувати артбомбосховище

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок