Уламки "шахеда" пошкодили об'єкт критичної інфраструктури на Вінниччині: за ніч 4 БПЛА знищено

Уламки "шахеда" пошкодили об'єкт критичної інфраструктури на Вінниччині: за ніч 4 БПЛА знищено

Робота протиповітряних сил України
Робота протиповітряних сил України. Генеральний штаб ЗСУ

Внаслідок російської атаки на Вінниччині вночі 20 червня пошкоджено обʼєкт критичної інфраструктури. Попередньо, без постраждалих. На місці проводять заходи для ліквідації наслідків.

Про це повідомив очільник ОВА Сергій Борзов.

Вночі російські безпілотники завдали нового масованого удару по обʼєктах цивільної енергетичної інфраструктури України.

Повітряну тривогу на Вінниччині оголосили о 01:16. Тривала вона понад три години. В результаті роботи Сил оборони було знищено 4 "шахеди". Уламки безпілотника пошкодили обʼєкт критичної інфраструктури. Попередньо, постраждалих немає.

За інформацією Укренерго, пошкоджене обладнання на енергообʼєктах у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Київській областях. Наслідки уточнюються.

Загалом за останні три місяці це вже сьома масована повітряна атака на теплоелектростанції ДТЕК.

Обстріл України з боку РФ 20 червня

Вночі 20 червня Росія завдала по Україні чергового масованого удару із застосуванням ракет різних типів, а також безпілотників. У Повітряних силах повідомили, що в результаті повітряного бою, Силами оборони знищено 5 із 9 ракет і 27 "шахедів".

Останні масовані обстріли України

22 березня Росія почала новий етап масованих обстрілів української енергетики. Тоді окупанти випустили 88 ракет і 63 "шахедів", що стало найбільшою атакою на енергосистему за час війни. Зокрема росіяни вдарили по ДніпроГЕС.

Уночі 29 березня Росія здійснила комбіновану атаку по території України із застосуванням ударних дронів і ракет. У Повітряних силах ЗСУ вказали, що було знищено 26 ракет різних типів та 58 "шахедів".

Вранці 11 квітня РФ випустила понад 40 ракет та ще близько 40 дронів по об’єктах критичної інфраструктури Харкова та області, по Київській, Запорізькій, Одеській та Львівській областях.

У компанії ДТЕК оголосили про серйозні пошкодження обладнання внаслідок удару РФ по двох теплоелектростанція в Україні. Енергетики ліквідовували наслідки та відновлювали роботу обладнання.

Згодом у "Центренерго" уточнили, що внаслідок обстрілу російськими окупантами повністю знищено Трипільську ТЕС. На місці виникла масштабна пожежа. Повідомлялося, що втрачено 100% генерації енергії.

Вночі 8 травня Росія завдала чергового масованого повітряного удару по території України. За словами міністра енергетики Германа Галущенка, РФ атакувала об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській та Вінницькій областях. У ДТЕК повідомили, що під російські удари потрапили три українські теплоелектростанції (ТЕС). Обладнання станцій було пошкоджене.

1 червня Росія атакувала дві теплоелектростанції ДТЕК, пошкодила дві гідроелектростанції та обладнання на об'єктах в Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Івано-Франківській областях.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок