Для промислового призначення: у Вінниці на аукціон виставили земельну ділянку

Для промислового призначення: у Вінниці на аукціон виставили земельну ділянку

Земельна ділянка на супутниковому знімку міста
Земельна ділянка на супутниковому знімку міста. Вінницька міьска рада

У Вінниці на продаж виставили земельну ділянку площею 1,03 га. Пропозиція з'явилася в електронній торговій системі "Прозоро. Продажі". Замовником аукціону виступив департамент земельних ресурсів.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради. Земельна ділянка розташована на вулиці Академіка Янгеля (без номера). Її початкова вартість відповідно до експертної грошової оцінки становить майже 7 мільйонів гривень. Торги відбудуться 19 липня.

За словами директора міського департаменту земельних ресурсів Сергія Кушнірчука, площа, виставлена на аукціон, вільна та має промислове призначення.

"Відповідно до Генплану Вінниці, майбутній власник може використати її для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Місто завжди працює над розвитком промислового потенціалу громади, її інвестиційної привабливості. А в умовах війни — це ще й питання нашої стійкості, більших можливостей для допомоги фронту", — сказав Сергій Кушнірчук.

На початок