"Загинув на фронті під час народження доньки": батькам полеглого вінничанина вручили медаль "За оборону Чернігова"

"Загинув на фронті під час народження доньки": батькам полеглого вінничанина вручили медаль "За оборону Чернігова"

Медаль "За оборону Чернігова"
Батько загиблого військового Сергія Пантелюка біля могили сина із медаллю "За захист Чернігова". Світлана Пантелюк

Медаль "За оборону Чернігова" вручили батькам загиблого оборонця з Бершаді Сергія Пантелюка на псевдо "Артист". Військовий був командиром взводу 1-ої окремої танкової бригади.

Про це Суспільному повідомила мати військовослужбовця Світлана Пантелюк.

Сергій Пантелюк народився у с. Бирлівка на Вінниччині. З 4 класу займався греко-римською боротьбою, був кандидатом у майстри спорту України. Закінчив Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та Національну академію Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Після випуску потрапив на службу командиром взводу у 1-шу окрему танкову Сіверську бригаду і поїхав на територію ООС для виконання бойових завдань.

Коли повернувся з ротації, восени 2021 року одружився. Після початку повномасштабного вторгнення знову потрапив на передову.

"Загинув на фронті під час народження доньки": батькам загиблого оборонця з Вінниччини вручили медаль "За оборону Чернігова"
На фото загиблий військовий з Вінниччини Сергій Пантелюк. Світлана Пантелюк

25 лютого 2022 року танковий екіпаж Сергія вступив у бій з танковою колоною російських окупантів, які наступали на Чернігівщину біля с. Рівнопілля. Ударною хвилею з танку збило командира роти, Сергій зістрибнув за ним і сам отримав важке поранення у ногу. Офіцера встигли доставити до госпіталю, однак вночі 26 лютого о 3:20 він помер.

У час смерті Сергія у нього народилася донька Мілана.

“В нас народилася внучка. Це сталося в один той самий навіть час, коли не стало батька, на світ з’явилася його донька. І знаєте, вона — його маленька копія”, — розповіла Світлана Пантелюк.

Тіло Сергія доправили в рідне село через 28 днів після смерті. Поховали бійця у рідному селі Бирлівка.

Військовий посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок