Ягуар Джекі та тигриця Ліза звикають до нових вольєрів в Подільському зоопарку

Ягуар Джекі та тигриця Ліза звикають до нових вольєрів в Подільському зоопарку

Ягуар Джекі та уссурійська тигриця Ліза звикають до своїх нових вольєрів. Хижаків евакуювали до Подільського зоопарку з півдня України у березні 2022 року.

Про це Суспільному розповів директор зоопарку Євген Ткачик.

"Під час проєктування цих вольєрів ми враховували фізіологічні потреби тварин. Тигри не лазять по деревах, тому ми їм встановили електропастухи. Також буде обладнана парасолька, щоб вони могли сховатися від сонця у спеку. А для ягуара передбачено дах у вигляді сітчастої поверхні", — розповів директор зоопарку Євген Ткачик.

За словами Ткачика, у вольєрах є водойми, де тварини можуть купатися, охолоджуватися і гратися. Також облаштовано бомбосховища та проведено опалення.

"Це перший раз, коли ми будуємо бомбосховища під вольєрами. У разі небезпеки ми зможемо перевести тварин туди і зберегти їм життя", – підкреслив директор зоопарку.

"Тепер їм є де сховатися, адже це дикі звірі, яким потрібно багато місця і можливість усамітнення", – поділилася враженнями відвідувачка зоопарку Альона Прибега.

Тигриця Ліза вже має пару – бенгальського тигра, який зараз адаптується до нового середовища. Невдовзі його також покажуть відвідувачам, розповів Ткачик.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок