На Вінниччині діятимуть обмеження електроспоживання: кого це торкнеться

На Вінниччині діятимуть обмеження електроспоживання: кого це торкнеться

На Вінниччині з 18 квітня діятимуть обмеження споживання електричної потужності. Графік складатиметься з трьох черг. Застосовуватимуть їх з 8:00 до 22:00.

Як повідомили у пресслужбі АТ "Вінницяобленерго", діятимуть так відповідно до рекомендацій НЕК "Укренерго" — через прогнозований дефіцит потужності в енергосистемі України. Наразі обмеженню підлягають споживачі лише промислової групи.

Графіки обмеження споживання електричної потужності застосовуються у разі виникнення загрози порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її дефіциту в ОЕС України або в її окремих частинах. Наразі така загроза існує, повідомили в НЕК.

Такі графіки складаються в обсязі не менше 30% від споживання електричної потужності групи споживачів "Промисловість" кожного оператора системи розподілу.

Побутових споживачів закликають економити електроенергію та не вмикати потужні енергоприлади з 08:00 до 22:00. Адже у разі не досягнення ефекту від застосування графіків обмеження споживання електричної потужності запровадять погодинне відключення для населення.

На початок