"Нива" Вінниця на виїзді зіграла внічию з ФК "Тростянець" з Сумщини

З рахунком 1:1 завершився матч 23 туру Другої ліги ПФЛ сезону 2023/24 між командами "Нива" Вінниця та ФК "Тростянець". Гра відбулася 12 квітня на Сумщині на стадіоні імені В.П. Куца.

Про це повідомив кореспондент Суспільного, який дивився трансляцію матчу.

Стартовий склад вінничан був таким: 25. Захарчук (в) 3. Лотоцький 19. Мельник Д. 77. Грачов 23. Борячук 13. Євтіхов 11. Страшкевич 63. Власенко 16. Гончар 22. Варяник 10. Загорулько.

На лаві запсаних були: 35. Паримський (в) 6. Меженський 44. Хоренженко 29. Петленко 9. Кобцов 21. Панасюк 99. Чигур 70. Швець.

Матч між ФК "Нива" Вінниця та ФК "Тростянець". Скріншот з відеотрансляції

Рахунок у матчі був відкритий уже на 15 хвилині матчу. Гол у ворота сумчан забив нападник вінничан Артур Загорулько.

Відповідь суперників "Ниви" довго очікувати не знадобилося. На 22 хвилині матчу гол зі штрафного забив гравець команди "Тростянець", зрівнявши рахунок.

По ходу 1 тайму гравці обох команд намагались збільшити перевагу, однак голів вболівальники не побачили.

У другому таймі команди грали більш обережно, аби не пропустити гол у власні ворота. Колективи провели кілька "гострих" атак у ворота кожного, але до взяття воріт вони не призвели. Змінити рахунок у матчі не вдалося.

Гра завершилася із рахунком 1:1.

Що відомо про нещодавні матчі "Ниви"

Матч 22 туру вінницька команда зіграла внічию з "Карпатами-2".

У зимове міжсезоння "Нива" провела 9 спарингів, в яких 6 разів перемогла, двічі зазнала поразки й 1 матч завершився нічиєю. Команді з Вінниці в цих матчах вдалося забити 22 голи і пропустити 12.