Вінницька "Нива" зіграла внічию з львівськими "Карпатами-2" у футбольному матчі чемпіонату України

"Нива" і "Карпати-2"
Гра вінницької "Ниви" та львівських "Карпат-2" 7 квітня 2024. Стоп-кадр з прямої трансляції матчу

Вінницька "Нива" зіграла внічию з футбольним клубом "Карпати-2" зі Львова у матчі двадцять другого туру Другої ліги ПФЛ сезону 2023/24. Команди зустрілися 7 квітня на стадіоні у місті Дубляни на Львівщині. Гра завершилася з рахунком 0:0.

Як повідомили на Facebook-сторінці ФК "Нива", стартовий склад вінничан був таким: Захарчук (в), Мельник Д., Лотоцький, Борячук, Ничипоренко, Грачов, Євтіхов, Варяник, Страшкевич, Швець та Загорулько. На лаві запсаних були: Паримський (в), Меженський, Хоренженко, Рогульський, Кобцов, Гончар, Власенко, Петленко.

Футбольний матч 7 квітня — це 14-та зустріч команд в історії їхнього протистояння. У минулому шість перемог — на рахунку львів'ян та сім — за вінничанами. Обидві команди навесні зіграли по одному матчу. Обидва внічию. "Нива" в Стрию грала зі "Скалою 1911" (0:0), а ось "Карпати-2" зіграли 1:1 в Одесі з "Реал Фармою".

Нива Вінниця у футбольному матчі чемпіонату України

На 17 хвилині був штрафний удар для "Ниви". Втім забити гол у ворота суперників футболістам не вдалося.

На 29-й хвилині гри жовту картку отримав "нивівець" Борис Лотоцький, а на 37-й — Олег Ничипоренко. На 46-й хвилині таку вручили Олександрові Євтіхову.

До першого тайму арбітр додав три хвилини. Команди пішли на перепочинок, не відкривши рахунок гри.

На початку другого тайму відбулася заміна у "Ниви": замість Олексія Швеця вийшов Родіон Гончар.

На 52-й хвилині Ничипоренко отримав другу жовту картку за цю гру. Йому вручили червону, і гравець покинув поле. Відтак відбулася друга заміна у вінничан: Дмитро Рогульський вийшов замість новачка "Ниви" — Віталія Варяника.

На 64-й хвилині гри відбулася подвійна заміна: Артур Петленко і Євген Меженський вийшли замість Вадима Страшкевича та Олександра Борячука. На 72-й хвилині Антон Власенко змінив Родіона Гончара, який травмувався.

У другому таймі арбітр додав п'ять хвилин. Втім і за цей час жодна з команд не забила гол у ворота суперників. Матч завершився нічиєю з рахунком 0:0.

Що відомо про нещодавні матчі "Ниви"

Матч двадцятого туру вінницька команда зіграла внічию зі "Скала 1911". А ось гру двадцять першого мала б зіграти вдома проти миколаївського ФК "Васт", але гру скасували через зняття команди з чемпіонату.

У зимове міжсезоння "Нива" провела 9 спарингів, в яких 6 разів перемогла, двічі зазнала поразки й 1 матч завершився нічиєю. Команді з Вінниці в цих матчах вдалося забити 22 голи і пропустити 12.