Велосипедист з Вінниччини здобув "срібло" на міжнародних змаганнях

Вінничанин Володимир Обухівський посів друге місце на міжнародних змаганнях
Велосипедист Володимир Обухівський посів друге місце на міжнародних змаганнях. Вінницька міська рада

Вінничанин Володимир Обухівський здобув "срібло" на міжнародних змаганнях з велоспорту. Про це повідомили на сайті Вінницької міськради.

Міжнародні рейтингові змагання класу С1 з олімпійської дисципліни крос-кантрі відбувалися в Сербії у місті Пожаревацький.

Володимир Обухівський представляв Збірну України, він є вихованцем Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3.

Велосипедист подолавши дистанцію на змаганнях за 1 годину 31 хв, поступившись першим місцем лише на 40 секунд.

Тренерка МДЮСШ № 3 Надія Коваленко розповіла, в цій категорії були 30 спортсменів з інших країн віком від 18 років.