На Вінниччині роботодавцям виплатили понад 16 млн грн за працевлаштування переселенців

На Вінниччині роботодавцям виплатили понад 16 млн грн за працевлаштування переселенців

Гроші
Гроші.

На Вінниччині роботодавці отримали 16,2 мільйона гривень за програмою компенсації витрат за працевлаштування внутрішньопереміщених осіб.

Більшість переміщених осіб працевлаштовані в оптовій і роздрібній торгівлі, на підприємствах переробної промисловості та сфері транспорту і перевезень, повідомили на сторінці Вінницької ОВА.

"З початку року у Вінницькій області 45 роботодавців отримали компенсації за працевлаштування 59 внутрішньо переміщених осіб. Загалом компенсація за цей період склала понад 793 тисячі гривень", — йдеться в повідомленні.

У 2024 році також збільшили строки надання та розміри компенсації. Зокрема, збільшилась загальна тривалість надання компенсації витрат із 2 до 3 місяців роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та до 6 місяців – за працевлаштування ВПО з-поміж осіб з інвалідністю.

"Змінився також розмір цих компенсацій — його прив’язали до розміру мінімальної зарплати, яка з 1 січня становить 7 100 гривень, а з 1 квітня – 8 000 гривень", — зазначили в ОВА.

Щоб отримати компенсацію, роботодавець може подати заявку через портал ДІЯ та у паперовій формі до найближчого центру зайнятості.

На початок