Вінничани вибороли три золоті медалі на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА

Вінницькі спортсмени на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА. Фото: Вінницька Обласна Федерація Змішаних Єдинобоств.

Спортсменки з Вінниччини здобули три золоті медалі на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА, який відбувся у Дніпрі 18 лютого.

Збірну області на змаганнях представили 9 бійців з клубів "Легіон-13" (Вінниця), "Гепард" (Тульчин), "Сапсан" (Чечельник) та "Боєць" (Хмільник). Про це Суспільному повідомили у Вінницькій Обласній Федерації Змішаних Єдинобоств.

У ваговій категорії до 47 кг золото здобула Олександра Скоробогач із СК "Гепард", до 52 кг — Анастасія Городівська СК "Боєць", до 56 кг. — Яна Шелемба з СК "Гепард" та "Легіон-13". Бронзову нагороду у ваговій категорії до 93 кг серед молоді здобув Олександр Соловей з СК Сапсан.

"В командному заліку збірна з Вінниччини зайняла 3 командне місце серед молоді. Також наші дівчата здобули собі місце у складі Національної збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях", — зазначили у Вінницькій Обласній Федерації .