Мультипредметний тест для випускників: скільки школярів зареєструвалися на Вінниччині

Мультипредметний тест для випускників: скільки школярів зареєструвалися на Вінниччині

Мультипредметний тест для випускників: скільки школярів зареєструвалися на Вінниччині
. Фото: УНІАН

Станом на 2 травня 11 566 учасників із Вінницької області зареєструвалися на участь у мультипредметному тесті. Про це Суспільному повідомив директор регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко.

Цьогоріч тестування проходитиме у дві сесії. Реєстрація на основну тривала з 3 квітня по 3 травня.

До 7 травня вступники можуть змінити дані про населений пункт або ж навчальний предмет додаткового блоку, зазначив Кузьменко.

НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких — обов’язкові, а третій — на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети — українська мова й математика, на вибір —історія України; одна з іноземних мов; біологія; хімія чи фізика.

Загальний час, на складання іспиту — 180 хвилин або три години, тобто в середньому по 60 хвилин на кожен предмет

Що відомо про реєстрацію на НМТ у 2023 році

У цьому році, як і в минулому, через безпекову ситуацію в Україні вирішили не проводити Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Замість нього проведуть Національний мультимедійний тест. 3 квітня розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному НМТ.

Щоб зареєструватися, потенційному вступнику/вступниці потрібно за допомогою спеціального сервісу на вебсайті Українського центру створити персональний кабінет.

Перша статистика реєстрації на НМТ-2023: історія України лідирує, англійська мова – друга. Історію України як предмет додаткового блоку обрали понад 26 учасників, іноземні мови вирішили складати приблизно 18,5 тис. людей.

Національний мультипредметний тест (НМТ) за кордоном зможуть скласти українські вступники у 21 країні.

На початок