У Нацгвардії показали, як вінницькі бійці навчаються на операторів БПЛА

У Нацгвардії показали, як вінницькі бійці навчаються на операторів БПЛА

У Нацгвардії показали, як вінницькі бійці навчаються на операторів БПЛА
. Фото: частина 3008

У Нацгвардії показали, як вінницькі бійці навчаються на майбутніх операторів БПЛА. Відео тренувань опублікували на фейсбук-сторінці військової частини 3008.

"Сьогодні аеророзвідки одна з найважливіших аспектів ведення війни. За допомогою квадрокоптерів ми шукаємо та знищуємо ворога. Тому охочих пройти курс аеророзвідки та отримати сертифікат багато. Бійці розуміють, що війна триває і треба бути готовим до будь-яких сценаріїв", — йдеться у повідомленні.

Нацгвардійці вчаться керувати безпілотником за поганої погоди й "рятувати" його у складній ситуації.

"Ми проводимо навчання, щоб не було того, що комусь на бойовому завданні дали дрон, він полетів і не зміг виконати завдання. Трапляється так, що дрони падають, залітають у кущі, в дерева, ламаються лопасті, один дрон трішки загубили, але за допомогою GPS-координат знайшли. Це добре, це не в бойових умовах. Такі випадки потрібні, тому що це навик, це база. Мінімально, щоб людина могла розуміти, що це, як воно працює", — розповідає один із інструкторів.

тренування
Фото: частина 3008

"У іспиті у нас було 6 об'єктів, які розкидані на заданій території. Екіпаж повинен був їх знайти й позначити точку на GPS, отримати координати та підтвердити ціль, що вона там є. Потрібно бути непомітними від другого екіпажу, щоб їх не знайшли в укриттях, та відійти на точку евакуації. Хтось знайшов усе. хтось половину. Але справилися. Не вистачає трішки навиків".

Читайте також

  • "Воювати треба до перемоги": історія мінометника з Вінниччини на псевдо "Гуцул"
  • "Кожен клаптик звільненої землі — це ціна людського життя": вінницький співак Віктор Бронюк про війну та творчість
  • Військовий медик із Вінниччини розповів, як рятує оборонців та цивільних на Донеччині
На початок