Вінничанин став призером Кубку світу та чемпіонату Європи з універсального бою

. Владислав Палюра здобув дві бронзи на Кубку світу та відкритому чемпіонаті Європи з універсального бою. Фото: ВНТУ

Вінничанин Владислав Палюра здобув дві бронзи на Кубку світу та відкритому чемпіонаті Європи з універсального бою. Про це повідомляють у ВНТУ, де хлопець навчається на факультеті інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії.

Змагання проходили в Анталії з 17 по 23 жовтня. Владислав Палюра виступав у ваговій категорії до 65 кг серед чоловіків (віком понад 18 років).

В особистому заліку спортсмен посів треті місця у розділах Classic та Light. У такий спосіб студент долучився до тріумфального виступу збірної України, яка здобула перше загальнокомандне місце.

У Владислава Павлюри одразу кілька тренерів: Вадим Ратушняк, Іван Нагорняк та Сергій Костюк. Минулого року він здобув дві срібні нагороди на Чемпіонаті світу у Туреччині. Окрім універсального бою Влад займається спортивним і бойовим самбо.

• Вінницька "Нива" у футбольному матчі обіграла київський "Рубікон"
  • Змагалися на підтримку ЗСУ: команда з Вінниччини перемогла у всеукраїнському турнірі з футзалу