Вінницька "Нива" у футбольному матчі обіграла київський "Рубікон"

Гравці вінницької "Ниви". Фото зі сторінки ФК у Facebook

В останньому домашньому матчі першого кола вінницька "Нива" обіграла київський"Рубікон". Гра завершилася із рахунком 4:0. Про це повідомляють на Facebook-сторінці футбольного клубу.

Команди зустрілися 29 жовтня на центральному стадіоні Вінниці у межах дев'ятого туру змагань у VBET UA Друга. Гра відбувалася без глядачів.

Стартовий склад "Ниви" був такий: 1. Попович, 3. Лотоцький, 23. Борячук, 33. Мороз, 19. Петрук, 20. Шевчук, 8. Кольцов, 17. Жуков, 70. Швець, 21. Панасюк, 10. Загорулько.

На лаві запасних були: 25. Гуменний, 7. Астаф'єв, 18. Гаврик, 99. Костюк, 22. Чухно, 13. Білик, 11. Страшкевич,9. Мулик, 29. Орнат.

Голи суперникам забили: Кольцов (на 12 хвилині гри), Швець (51 хвилина) та Загорулько (на 38 та 60 хвилинах матчу).