Нацгвардієць освідчився військовій під час благодійного концерту у Вінниці

Нацгвардієць освідчився військовій під час благодійного концерту у Вінниці

Нацгвардієць освідчився військовій під час благодійного концерту у Вінниці
. У Вінниці нацгвардієць 22-річний Микола освідчився військовій під час благодійного концерту. Фото: Суспільне

У Вінниці нацгвардієць 22-річний Микола освідчився під час благодійного концерту. Його дівчина Галина служить у повітряних силах ЗСУ. Аби нічого не запідозрила, хлопцеві допомагали колеги.

Разом пара понад 3 роки. Обоє — військові музиканти, родом з Хмельниччини. Разом навчалися на духовому відділі. Галина — служить у Повітряних силах ЗСУ, Микола — в Нацгвардії.

Микола обожнює публіку. Освідчення спланував під час благодійного концерту у середмісті Вінниці. Хлопець грав на трубі на сцені з військовим оркестром. Галина — підспівувала та спостерігала.

У певний момент до глядачів вийшов хтось у костюмі ведмедя та запросив дівчину на танець. Тим часом, Микола непомітно став позаду неї уже з квітами і каблучкою.

цього дня дуже чекав, нарешті наважився. Зрозумів, що моя людина по життю — це саме ти. Ти готова стати моєю дружиною? ", — із такими словами звернувся до дівчини.

Галина відповіла "так".

освідчення
Фото: Суспільне Вінниця

"Взагалі нічого не підозрювала. Це була несподіванка. Нас запросили колеги на концерт. Вирішили прийти, подивитися. Немає слів. Коли побачила, що він йде з квітами, зрозуміла, що зараз буде", — говорить Галина.

Спершу, зізнається Микола, думав, що Галина на концерт не прийде. Аби все пішло за планом, допомогли колеги дівчини, які привели її на концерт.

"Думала йти чи не йти, але ми всі дружно її підштовхнули, скерували прийти. Брали участь у дійстві з логістичної точки зору цієї операції", — говорить Уляна, колега дівчини.

У Вінниці нацгвардієць освідчився військовій під час благодійного концерту
Фото: Суспільне Вінниця

"Для нашого життя дуже потрібно, щоб народжувалися дітки, складалися щасливі сім'ї, хай це буде на усе життя", — каже колега дівчини Руслана.

Зробити пропозицію Микола планував давно. Коли випала нагода освідчитися у центрі Вінниці, чекати більше не став.

"Ніби вичікував ці три з половиною років. У гуртожитку познайомилися, як в перший день заїжджали. Часто сварилися, як одногрупники, конкуренція була. Вона була старостою, а я заступником і хотів бути старостою. Потім все закрутилося", — розповідає Микола.

Весілля пара планує без форми, шевронів і війни. Святкуватимуть його опісля перемоги України.

Читайте також

  • "Дасть змогу заявити про себе": у Вінниці відбулася презентація бренду, що обʼєднує місцевих майстрів
  • "Українська мрія": у Вінниці погасили марку, присвячену літаку АН-225
На початок