Обшуки у лідера "Партії угорців України" вважають політичним тиском, — заява КМКС

Обшуки у лідера "Партії угорців України" вважають політичним тиском, — заява КМКС

Обшуки у лідера "Партії угорців України" вважають політичним тиском, — заява КМКС
.

Обшуки у лідера "КМКС" Партії угорців України" Василя Брензовича вважають грубим втручанням з боку представників СБУ. Таку заяву опублікували на офіційному сайті партії. Про це у Facebook повідомив керівник Закарпатської організації "Партії угорців України" Йосип Борто.

Обшуки, нагадаємо, пройшли у помешканні лідера "КМКС", а також у центральному офісі організації в Ужгороді та у офісах благодійних фондів "Еган Еде" та "За Закарпатський угорський інститут".

У заяві партії йдеться: "Під час акції, проведеної на підставі рішення Запорізького суду в кримінальному провадженні за звинуваченням у сепаратизмі, шукали докази діяльності, спрямованої на порушення територіальної цілісності держави, примусову зміну кордонів та нанесення шкоди державі.

"КМКС" вважає, що це "запланована операція, здійснена на сфабрикованих політичних звинуваченнях, метою якої є не лише унеможливити діяльність угорських організацій, а й залякати угорців Закарпаття та їхніх керівників".

У опублікованій заяві також написали: Товариство угорської культури Закарпаття закликає компетентні органи негайно припинити "полювання на відьом", організоване проти ТУКЗ-КМКС та інших організацій закарпатських угорців. Водночас звертає увагу Угорщини та міжнародних організацій на політичний тиск, який чиниться на нас органами державної безпеки. Вважаємо, що такі дії згубно впливають не лише на угорську меншину в Україні, але й на міжнародне сприйняття держави та значно шкодять відновленню добросусідських відносин між Україною та Угорщиною", — йдеться у повідомленні.

Читайте також: МЗС Угорщини викликало посла України через відмову у в'їзді угорському посадовцю
На початок