Патріотичні брелоки для поранених військових виготовив ужгородець Михайло Йолич

Патріотичні брелоки для поранених військових виготовив ужгородець Михайло Йолич

50 патріотичних брелоків для військових виготовив ужгородець Михайло Йолич. Він передав сувеніри пораненим захисникам в одну з лікарень обласного центру Закарпаття. Хлопець має інвалідність, проте два роки долучається до благодійних зборів і дарує свої прикраси тим, кого хоче підтримати.

Зустріч Михайлу із військовими, які лікуються в Ужгородській лікарні, організували волонтери. До них звернулася мама хлопця і розказала, що він має подарунок для захисників.

"50 брелоків виготовив Міша для наших поранених захисників, які наразі перебувають у нашій лікарні. Ми хотіли, щоб цей маленький комплімент викликав у них посмішку і вселив віру в те, що їх цінують, люблять, про них думають", — сказала мама хлопця Світлана Йолич.

Михайлу 19 років. З народження він хворіє на м'язову дистрофію Дюшенна. У кріслі колісному хлопець з восьми років. Два роки тому Михайло захопився бісероплетінням, почав виготовляти браслети та інші вироби.

"Оскільки Міша любить патріотичну тематику, то в патріотичній тематиці він почав робити браслети. Браслети воїнам дарувати трошки незручно, на нашу думку. Ми прийшли до висновку, що краще зробимо брелоки", — розповіла жінка.
Патріотичні брелоки для поранених військових виготовив ужгородець Михайло Йолич
Ужгородець Михайло Йолич виготовив патріотичні брелоки для військових. 12 червня 2024 року. Тетяна Рожновська/Суспільне Ужгород

Світлана Йолич каже: Михайло слідкує за новинами, вболіває за Україну і намагається допомагати ЗСУ чим може. Коли в Україні розпочався блекаут, хлопець почав виготовляти світловідбивні брелоки. Частину грошей від продажу донатив волонтерам.

"Ми продовжили цю ідею ланцюжка добра, тобто ти допомагаєш комусь і даєш тим самим людині ніби нічого особливого. А ця людина народить якусь ідею, і ця ідея, знову ж таки, комусь принесе бодай посмішку. Просто хочемо робити добро тихенько, бо не вважаємо, що це якась сенсація. Кожен долучається як може", — додала мама Михайла.

Брелоки, які виготовив хлопець, волонтери передадуть пораненим військовим у шпиталі.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок