На Закарпатті жінка народила двійню у машині "швидкої"

На Закарпатті жінка народила двійню у машині "швидкої"

Двійнята
Двійнята. Getty Images

На Закарпатті 27-річна жителька Берегівського району народила двійню у машині швидкої допомоги.

Про це повідомили на сторінці Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги у Facebook.

В медустанові зазначили, що 10 червня близько 05:30 медики отримали виклик у селище Батьово Берегівського району. Це були сьомі пологи у закарпатки.

Породіллю довелось нести до машини, оскільки жінка не спроможна була йти: перейми відбувалися щохвилини. Під час розмови з нею з’ясувалося, що вона чекає на двійню. Ми розуміли, що доведеться приймати пологи в авто, оскільки до лікарні 35 км і можемо не встигнути. На дорозі між селами Ботрадь та Шом ми зупинили машину й разом з водієм приймали пологи. Дитинка йшла ніжками вперед, але все відбулось без ускладнень — народилась здорова дівчинка", — розповів фельдшер Іштван Лажон.

Провівши всі належні маніпуляції, медики вирушили далі в лікарню. Проте вже через 10 хвилин на в’їзді у село Бигань автомобіль потрібно було зупиняти вдруге, бо народжувалась ще одна дівчинка.

"Обидві новонароджені дівчинки й мама почувають себе добре, хоча пологи були стрімкими й малятка мали ніжне передлежання", — сказав фельдшер.

Наразі мама з двійнею знаходяться у Берегівській лікарні імені Бертолона Ліннера під наглядом лікарів. Всі троє почуваються добре.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок