"Дрони помсти": рідні та друзі полеглого захисника Данила Богуславського передали 22 безпілотники для ЗСУ

"Дрони помсти": рідні та друзі полеглого захисника Данила Богуславського передали 22 безпілотники для ЗСУ

22 "дрони помсти" за загиблого на війні Данила Богуславського передадуть на фронт волонтери громадської організації "Рух підтримки закарпатських військових". Про це Суспільному розповів координатор громадської організації Володимир Суран.

За словами Володимира Сурана, гроші на дрони зібрали родичі та друзі Данила Богуславського. Перед відправкою на фронт, безпілотники підписали.

"Наш син з самого початку пішов, дуже довго він намагався потрапити десь у бойову частину, у нього було велике бажання захищати Україну. На жаль, його життя обірвалося, але його справа має жити й ми намагаємося, таким чином, якось продовжити його почин чи справу, яку він, на жаль, закінчив уже", — розповів батько полеглого захисника Ярослав Богуславський.

Підписав "дрони помсти" друг Данила Богуславського Євген Рахімов. Він розповів, що Данило був спортсменом, з перших днів став на захист України, загинув у жовтні 2022 року, звільняючи Херсон.

"Ми разом грали в американський футбол, неодноразово ставали призерами Чемпіонату України. Данік був не просто рядовим гравцем, а душею нашої команди: дуже відповідальний, дуже доброзичливий. Коли стала біда в нашій державі він один з перших, хто визвався добровольцем і пішов служити, захищати Батьківщину. Це найменше, що ми можемо зробити зі свого боку для того, щоб його пам’ять була жива. Тому що людина жива в наших серцях, поки ми її пам’ятаємо", — згадує про Данила Євген Рахімов.
"Підписала "Від Сашки та друзів, за нашого друга Даніка". Я дуже сподіваюся, що помста за кожного нашого загиблого друга, так чи інакше буде і буде дуже пекельна. Я рада, що велика кількість друзів підтримала цю ідею батьків, ідею Вови Феськова, ідею, всіх, що згуртувалися довкола неї і що ці дрони стали можливими", — додала подруга Данила Богуславського Олександра Артюхіна.

Гроші на дрони помсти зібрали друзі Данила Богуславського. Для цього вони у День народження захисника впродовж дня волонтерили в супермаркетах. Потім відкрили збір на банківську картку. Зібрані гроші передали волонтерам громадської організації "Рух підтримки закарпатських військових".

"Дрони помсти": рідні та друзі полеглого захисника Данила Богуславського передали 22 безпілотники для ЗСУ
Дрони помсти. Володимир Феськов
"Акція, яку організували друзі, родичі Данила дозволила нам зібрати кошти на 22 дрони. Але я так думаю, що це помста не тільки за нього, це помста за всіх наших земляків та мешканців нашої країни. Дрони, які робили дотепер і будуть робитися після — це і за Данила, і за всіх. Просто ми вдячні родині та друзям, що вони зуміли організувати збір цих коштів, тому що це на даному етапі дуже важливо", — розповідає Володимир Суран.

За словами Володимира Сурана, загалом волонтери громадська організація "Рух підтримки закарпатських військових" на фронт відправили понад триста дронів.

"Дрони насправді не можуть компенсувати товариша та друга дуже хорошого. Вони мають нагадати всім окупантам, що ми помстимося. А люди, які долучилися, в них є гарна нагода згадати всіх кращих людей, яких в нас забрав "русский мир", — зазначає друг Данила Богуславського Володимир Феськов.

Що відомо про Данила Богуславського

Триразовий чемпіон України з американського футболу у складі клубу "Lumberjacks" — "Ужгородські лісоруби" Данило Богуславський загинув 16 жовтня 2022-го року, рятуючи з поля бою пораненого побратима на Херсонщині. Попрощалися з Данилом Богуславським в Ужгороді 23 жовтня 2022-го року. На набережну Незалежності прийшли рідні, друзі, військові, колеги та містяни. Прощання відбулося без священнослужителів та представників влади. Перед похованням рідні та друзі виголосили промови. Це було бажанням загиблого.

Іменем Данила Богуславського назвали вулицю в Ужгороді, а фільм за його участі отримав "Еммі". Також футбольний клуб "Ужгородські лісоруби", в яку грав Данило, започаткував Всеукраїнський турнір з американського футболу пам’яті Богуславського.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок