УПЛ: Закарпатський "Минай" зіграв в нічию з "Рухом" зі Львова

Матч УПЛ "Минай" — "Рух"
Матч УПЛ "Минай" — "Рух". УПЛ

Матч 25-го туру УПЛ між закарпатським ФК "Минай" та львівським ФК "Рух" закінчився з нічийним рахунком 1:1.

Про це повідомили на сайті футбольного клубу "Минай".

Попри домінування на футбольному полі гравців "Руху", перший гострий епізод був аж на 32-й хвилині зустрічі, коли Сич замкнув передачу від Дідика, але голкіпер Минаю врятував команду від пропущеного голу.

Перший тайм завершився без голів. На початку другого тайму арбітр спочатку призначив пенальті в ворота господарів, але потім після перегляду VAR своє рішення змінив.

На 68-й хвилині після стандарту досить несподівано відкрив рахунок ФК "Минай". Вакула подав з кутового, а Петько випередив голкіпера і головою переправив м'яч у сітку — 1:0.

На 77-й хвилині гравці "Руху" зрівняли рахунок. Таллес прострілив, а Квасниця з декількох метрів переправив м'яч у сітку і сам врізався у стійку — 1:1.

Попри намагання львів'ян забити другий м'яч, гра завершилася внічию. "Рух" набрав вже 41 бал та замикає п'ятірку таблиці УПЛ. Закарпатський "Минай" з 16 очками продовжує посідати останнє місце серед клубів у таблиці першості.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads