Смерть чоловіка на зупинці: в Закарпатському центрі екстреної меддопомоги проведуть розслідування через затримку медиків

Смерть чоловіка на зупинці: в Закарпатському центрі екстреної меддопомоги проведуть розслідування через затримку медиків

Швидка допомога
Швидка допомога. Фото ілюстративне: Суспільне

В Закарпатському обласному центрі медичної допомоги та медицини катастроф розпочали службове розслідування через можливу затримку доїзду медиків на виклик 18 квітня в Ужгороді.

Про це повідомили на сторінці центру Facebook.

За інформацією відомства, 18 квітня у соціальних мережах опублікували дописи про ймовірну затримку доїзду бригади екстреної медичної допомоги до пацієнта, який помер на автобусній зупинці.

"За оприлюдненим фактом буде проведено службове розслідування із детальним аналізом всіх телефонних дзвінків, що поступили на лінію "103" у зв’язку з цим інцидентом. Також буде проаналізовано час надходження та передачі виклику бригаді, а за допомоги системи GPS — час виїзду бригади та прибуття на місце події. Результати службового розслідування будуть повідомлені додатково", — йдеться у повідомленні.

Як повідомили Суспільному власні джерела, померлому було понад 70 років. Чоловік тривалий час перебував на лікуванні в одному із медзакладів. Остаточну причину смерті встановлять експерти.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок