В Ужгороді відбудеться молодіжний тренінг з освіти про ментальне здоров'я

В Ужгороді відбудеться молодіжний тренінг з освіти про ментальне здоров'я

В Ужгороді відбудеться молодіжний тренінг з освіти про ментальне здоров'я
Афіша молодіжного тренінгу з освіти про ментальне здоров'я. Фото: Софія Сірко

В Ужгороді 13-14 квітня відбудеться молодіжний тренінг з освіти про ментальне здоров'я "Здоров, Я!". Його метою є розповісти молоді про інструменти турботи про своє психологічне здоров'я, побудови здорового внутрішнього діалогу, розуміння емоцій та налагодження якісного спілкування з людьми довкола себе.

Про це Суспільному розповіла координаторка проєкту Софія Сірко.

За її словами, подію організовують студенти Української академії лідерства у співпраці з громадською організацією "СОС Дитячі містечка". До проведення тренінгу запросили людей із фаховою психологічною та соціальною освітою.

"Чотири з п'яти учасниць нашої команди закінчили школу минулого року. Нам знайоме почуття, коли складно знайти спільну мову навіть із друзями; коли емоційно важко, а не розумієш, що з цим робити; коли не знаєш, чого ти хочеш, і не знаєш, як це з'ясувати; бентежишся, як відстояти свої кордони й нікого не зачепити. Ментальне здоров'я — це тема актуальна, але у шкільній освіті вона наразі висвітлена недостатньо. Тому ми хочемо створити таку можливість поза формальною освітою", — розповіла Софія Сірко.

Тренінг розпочнеться 13 квітня о 09:00. Він буде проходити в офісі "СОС Дитячі містечка" за адресою: місто Ужгород, вулиця Мукачівська, 21А. У заходах може брати участь молодь віком від 14 до 17 років. Участь є безплатною.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок