На Закарпатті затримали двох підозрюваних у спробі перетнути кордон за підробленими документами

На Закарпатті затримали двох підозрюваних у спробі перетнути кордон за підробленими документами

Державна прикордонна служба
ДПСУ. Фото: Держприкордонслужба України — Західний кордон | Facebook

На Закарпатті прикордонники Чопського загону затримали черкасця та киянина за підозрою у спробі перетнути кордон за допомогою підроблених документів.

Про це повідомили на сторінці Західного управління Держприкордонслужби у Facebook.

За інформацією ДПСУ, один із затриманих прямував до Словаччини разом десятирічною донькою через пункт пропуску "Ужгород". 35-річний черкасець стверджував, що самостійно виховує дитину і разом з паспортом надав інспекторові рішення суду про визначення місця проживання малолітньої дитини разом з батьком та відібрання її у матері.

"У ході перевірки документів прикордонники встановили, що вони не видавалися у законний спосіб, а були придбані за грошову винагороду. Також правоохоронці встановили, що дитина останнім часом неодноразово перетинала кордон разом з матір’ю", — йдеться у повідомленні.

На Закарпатті затримали двох підозрюваних у спробі перетнути кордон за підробленими документами
Документи з ознаками підробки. Фото: Держприкордонслужба України — Західний кордон | Facebook

А 22-річний киянин під час перетину угорського кордону у пункті пропуску "Тиса" надав на контроль пакет документів про опікунство над його недієздатною матір’ю.

"Однак, під час перевірки рішення суду у відповідних реєстрах прикордонники виявили, що за вказаним номером справи та провадження значаться зовсім інші особи", — додають в ДПСУ.

Обом чоловікам відмовили у пропуску через державний кордон. В їх діях вбачають ознаки кримінального правопорушення за ст. 358Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів ККУ. Всі обставини встановлюють співробітники Нацполіції.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок