Понад 3 млн гривень готівки та дві машини: декларація колишнього мера Хуста Володимира Кащука

Понад 3 млн гривень готівки та дві машини: декларація колишнього мера Хуста Володимира Кащука

Понад 3 млн гривень готівки та дві машини: декларація колишнього мера Хуста Володимира Кащука
Колишній голова міста Хуст Володимир Кащук. Фото: Хустська міська рада

Колишній міський голова Хуста Володимир Кащук разом зі своєю дружиною задекларували будинки, земельні ділянки, понад мільйон гривень зарплатні та майже 4 мільйони гривень готівки на банківських рахунках.

Про це йдеться у його декларації за 2022 рік в Єдиному державному реєстрі декларацій, яку він подав 24 січня 2024 року. Декларація за 2023 рік повинна бути опублікована пізніше в цьому році.

Нерухомість та земельні ділянки

Відповідно до інформації оприлюдненої на сайті, особисто Володимир Кащук задекларував житловий будинок у місті Хуст загальною площею 251,3 м2 та дві земельні ділянки площею 839 м2 та 1068 м2.

Дружина Ганна володіє земельними ділянками у місті Хуст площею 10055 м2 та 724 м2 вартістю 153 тис. гривень, а також житловим будинком площею 50,7 м2 й вартістю 94 тис. гривень.

Машини

У власності Кащука автомобіль марки Toyota Camry 2011 року вартістю 549 тис. гривень. Також посадовець задекларував авто марки Toyota Land Cruiser 2018 року вартістю 2,6 млн гривень, яким наразі користується. Сам же автомобіль знаходиться у власності його дочки Андріяни Мадярчик.

Доходи та заощадження

Основним джерелом доходу Володимира Кащука є його зарплатня за рік — 1,2 млн гривень, а також понад 150 тис. гривень доходу з пенсії.

Водночас основним джерелом доходу дружини Ганни є пенсія — понад 88 тис. гривень, а також 24 тис. гривень доходу з оренди майна.

У декларації колишній міський голова Хуста вказав 3,8 млн гривень готівки, його дружина — 260 тис. гривень.

Що відомо про Володимира Кащука

Посадовець очолював Хустську міську раду з листопада 2010 року. 27 лютого 2024 року депутати Хустської міської ради висловили недовіру міському голові Кащуку. Наразі обов’язки міського голови виконує секретар ради Василь Губаль.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок