Борг для брата 21 млн грн, земельні ділянки та годинник. Що задекларував міський голова Ужгорода Богдан Андріїв

Борг для брата 21 млн грн, земельні ділянки та годинник. Що задекларував міський голова Ужгорода Богдан Андріїв

Борг для брата 21 млн грн, земельні ділянки та годинник. Що задекларував міський голова Ужгорода Богдан Андріїв
. Фото: Богдан Андріїв / Facebook

Понад 795 тисяч гривень зарплати за рік задекларував Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Крім того, Влада Андріїв, дружина мера, посіла друге місце в рейтингу найзаможніших дружин мерів України.

Про це свідчать дані, оприлюднені у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Відповідно до інформації на сайті, у власності Богдана Андріїва дві квартири в Ужгороді, земельна ділянка площею 1162 м2 і вартістю 374 тис. грн в Ірпінській громаді, причіп і годинник Breguet за понад 232 тис. грн. Ця інформація присутня в декларації політика і за 2021 рік.

Мер задекларував 795 тис. грн зарплати. У довоєнний 2021 рік його зарплата становила 847 тис. грн. На банківських рахунках міського голови розміщено 153 тис. грн і 56 євро.

Його дружина Влада Андріїв задекларувала 389 тис. грн зарплату у ТОВ "Сонячна енергія Плюс", 16,7 млн грн дивідендів у компаніях "Зелена технологія", "Сонячна енергія Плюс" і "Євроімекс", а також 304 тис. грн відсотків в АТ "Державний експортно-імпортний банк України". Також у декларації вказано, що вона віддала 21 млн грн боргу братові свого чоловіка — Андрію Андріїву.

На банківських рахунках дружини мера 322 тис. грн та 104 тис. євро. Готівкою Влада Андріїв тримає понад 2,1 млн гривень і 505 тисяч євро. Також у її власност 4 земельні ділянки, будівля, нежитлове приміщення і магазин в Ужгороді загальною вартістю понад 1,2 млн грн.

Богдан Андріїв став головою Ужгородської міської ради 16 листопада 2015 року.

У 2018 році на Богдана Андріїва відкрили кримінальне провадження. Воно стосувалося реконструкції пам'ятки архітектури "Совине гніздо". Тоді міському голові Ужгорода оголосили підозру в розтраті 6,5 мільйонів гривень під час проведення ремонтних робіт. У серпні 2021 року підозру змінили на службову недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок