Двоє працівників Мукачівської міськради пішли добровольцями в ЗСУ

Двоє працівників Мукачівської міськради пішли добровольцями в ЗСУ

Двоє працівників Мукачівської міськради пішли добровольцями в ЗСУ
Очільниця управління соціального захисту Наталія Зотова та радник міського голови з розвитку туристичної галузі Олександр Шершун. Фото: Мукачівська міська рада/Facebook. Колаж: Суспільне Ужгород

Очільниця управління соціального захисту Наталія Зотова та радник Мукачівського міського голови з розвитку туристичної галузі Олександр Шершун пішли добровольцями в Збройні сили України.

Про це повідомили на сторінці Мукачівської міськради у Facebook.

У відомстві зазначили, що з приходом у міську раду Наталія Зотова спільно з місцевою владою впровадила програму "Додаткового соціально-медичного захисту" для підтримки важкохворих жителів громади, поранених бійців та родин загиблих захисників.

Завдяки програмі, десятки тисяч людей отримали допомогу на різні суми. Наприкінці 2023 року в управлінні соціального захисту був створений окремий відділ з питань ветеранської політики, додали у міськраді.

Олександр Шершун реалізував низку важливих проєктів, сприяючи розвитку нових напрямків туризму в Мукачівській громаді.

"Він розробив тематичний туристичний маршрут місцями зйомок та згадок населених пунктів Мукачівської громади. Олександр є одним з авторів 11 аудіомаршрутів Закарпаттям. також брав участь у фотопроекті "Retro Munkács" та створенні проектів "Смарт-Музей", "Хроніки замку Паланок", розвивав фестивальний туризм, популяризував "Варишське пиво", "Червене вино", — пишуть у відомстві.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок