В Ужгороді запрацював цифровий освітній центр для дітей

В Ужгороді запрацював цифровий освітній центр для дітей

В Ужгороді запрацював цифровий освітній центр для дітей. Він став п’ятим в Закарпатській області, який відкрили за проєктом благодійного фонду "Посмішка ЮА" та міжнародної неурядової організації "Save the Children".

Відвідати освітній центр можуть охочі віком від 6 до 18 років. Там можна безкоштовно користуватися ґаджетами та інтернетом для навчання.

Цифровий освітній центр для дітей усього міста відкрили в Ужгороді на базі мистецького ліцею "Перспектива". Це п'ятий такий заклад, роботу якого організували представники Благодійного фонду "Посмішка ЮА".

"Тут є 10 сучасних комп’ютерів, 40 планшетів та навушники до цих планшетів. Ми придбали багатофункціональний пристрій, щоб можна було роздруковувати різні моменти. Буде ще проєктор, є мультимедійна дошка, якою вчаться вже користуватися", — розповіла супервайзерка БФ "Посмішка ЮА" Анжела Бабкіна.

В Ужгороді запрацював цифровий освітній центр для дітей
Фото: Тетяна Рожновська/Суспільне Ужгород

Ужгородська громада стала п’ятою, де відкрили цифровий освітній центр в Закарпатській області.

"З 64-х громад вибрали 5 для роботи з цифровими освітніми центрами. Найвіддаленіша від Ужгорода громада — Рахівська. Волосянка — це теж гірська громада. Ракошино, досить велика громада, яка знаходиться між Ужгородом і Мукачевом, і також там є багато переселенців. Мукачево й Ужгород — два міста, які прийняли найбільшу кількість переселенців", — зазначила Анжела Бабкіна.

Серед критеріїв відбору організатори звертали увагу на кілька важливих моментів.

Польова спеціалістка з моніторингу БФ "Посмішка ЮА" Юлія Слив’як каже: "По-перше —мала бути умова безбар’єрність, також мав бути доступ до укриття та приміщення, яке буде дозволяти вмістити як мінімум 10 дітей, щоб ми могли обладнати техніку".

В Ужгороді запрацював цифровий освітній центр для дітей
Фото: Тетяна Рожновська/Суспільне Ужгород

"А ще, щоб у цих громадах була достатня кількість внутрішньопереміщених людей. Тобто, щоб мали можливість, якщо це сільська громада, щоб не тільки одна школа, а щоб, наприклад, було автобусне сполучення і в цей освітній простір могли приїхати діти з інших шкіл", додала супервайзерка БФ "Посмішка ЮА".

До обіду цифровий освітній центр будуть використовувати як клас для занять з інформатики. В інший час доступ до ґаджетів та інтернету матимуть охочі від 6 до 18 років.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок