Якою буде погода на Закарпатті з 18 до 20 лютого

Якою буде погода на Закарпатті з 18 до 20 лютого

Якою буде погода на Закарпатті з 18 до 20 лютого
. Фото: Getty Images, ілюстративне

На більшій частині Закарпаття з 18 до 20 лютого очікується хмарна погода з проясненнями, вночі слабкі опади, вдень без істотних опадів.

Про це повідомили на сайті гідрометеорологічного центру.

Прогноз погоди на 18 лютого

Хмарно з проясненнями, вночі слабкі опади, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці подекуди туман, на гірських ділянках доріг місцями ожеледиця. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 3° тепла - 2° морозу, вдень 6-11° тепла, в горах місцями вночі до 4° морозу, вдень 0-5° тепла.

Прогноз погоди на 19 лютого

Хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень часом слабкий дощ, в горах місцями мокрий сніг та сніг. Вночі та вранці подекуди туман, на гірських ділянках доріг місцями ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 1-6° морозу, вдень 3-8° тепла, в горах місцями вночі 7-10° морозу, вдень 0-2° тепла.

Прогноз погоди на 20 лютого

Хмарно з проясненнями, часом слабкі опади. Вночі та вранці подекуди туман, на гірських ділянках доріг місцями ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 2° тепла - 3° морозу, вдень 3-8° тепла, в горах місцями вночі 5-8° морозу, вдень 2° тепла - 3° морозу.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок